Суддя Недашківська узаконила будівництво, де загинув будівельник, - ЗМІ

05.06.2017, 12:57      Переглядів: 5436

Скандальне будівництво на вул. Київській, 67, яке пов’язують з депутатом Рівнеради Олександром Бабатом, узаконила суддя Рівненського адмінсуду. Нагадаємо, в кінці минулого року там загинув будівельник Андрій Артвінський. Одним із фігурантів кримінальної справи став депутат Рівнеради Олександр Бабат, однак, слідству забракло доказів, щоб визнати депутата винним. Слідчі навіть не довели справу до того, щоб Бабата взяли під варту.

Офіційно фірмою «Апартамент-Буд», якій належить ця ділянка, керує його мати – Людмила Бабат. Генпідрядником будівництва є ТОВ «Спецрембуд», яке було оштрафовано ДАБІ на понад 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Також це будівництво, за словами начальника ДАБІ Ігоря Мічуди, є незаконним. Раніше інспектори не могли провести перевірку на цьому будівництві, адже замовники не з’являлися на місці.

Тепер компанія «Апартамент-Буд» оскаржувала дії ДАБІ в суді. Приводом до скасування декларації стали недотримання містобудівних норм та обмежень, невідповідність цільового призначення – адже замість офісного центру там почали зводити багатоквартирний будинок.

Проте, як повідомляє «Сфера-ТВ», суддя Рівненського окружного адміністративного суду Катерина Недашківська в результаті вирішила таки задовольнити позов підприємства «Апартамент-Буд» до обласної ДАБІ в повній мірі. Тобто будівництво на Київській, 67 вважається тепер законним. 

- Мені вбачається в таких рішеннях бажання нічого не змінювати в цій країні, не дивлячись на Закон, а підтверджувати тільки вислови «все вирішується». Справи не закриті - попереду ще апеляції та спори, тільки вони будуть проходити вже не на рівненській землі, і відразу буде видно як працює правосуддя - «вибірково» чи всюди однаково. Хоча з іншого боку роботодавець (забудовник) всіх забезпечив достойною оплатою праці, можна на це дивитись і в такому світлі. Обов’язково будемо подавати апеляцію, - зазначив начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда у Фейсбук.

Читайте також: «ЛЮДИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА СВОБОДІ І РОБИТЬ ВСЕ, ЩО ХОЧЕ», - ЖУРНАЛІСТКА ПРО ПОГРОЗИ ДЕПУТАТА РІВНЕРАДИ

ОСТАННЄ СЛОВО БАБАТА В СУДІ

Нагадаємо, в Рівному тривають судові спори щодо іншого незаконного будівництва – на Гайдамацькій, 13-Б, до якого має безпосередню причетність депутат Рівнеради Василь Немеш.

НЕ БАБАТОМ ЄДИНИМ: «РАДИКАЛУ» «СВІТИТЬ» КРИМІНАЛ ЗА СТРІЛЯНИНУ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...