Онкодиспансером керуватиме Максим`як. До 26 червня

02.06.2017, 16:00      Переглядів: 1790

На сесії Рівненської облради обговорювали посаду директора КЗ «Рівненський обласний онкологічний диспансер». Одні підтримують на цій посаді нинішнього керівника Григорія Максим’яка, кандидатуру якого лобіюють депутати «БПП», іншого кандидата – Олександра Ткача відстоюють представники «Батьківщини». Через це між політиками розгорілася суперечка.

Депутат від «Батьківщини» Олександр Ткач від голосування відмовився через конфлікт інтересів.

Спочатку виступав голова фракції «Батьківщини» Микола Кучерук: Останнім часом питання онкодиспансеру звучить по телебаченню та в інших засобах масової інформації. І дуже багато вскрилось питань. Наш колега Ткач Олександр Олександрович виявив бажання брати участь в конкурсі. І це викликало резонанс. Чи правильно він зробив? Безумовно, правильно… Зараз в наших руках буде голосування і, звісно, я вийшов на підтримку Олександра Олександровича. Після конкурсу набагато краще стало в онкодиспансері. Люди почали казати, що щось змінилося. Якщо такі зміни конкурс проводить, то нам треба задуматися. Можливо, ми недостатньо приділяли уваги цьому закладу.

ХТО ПРЕТЕНДУЄ НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА РІВНЕНСЬКОГО ОНКОДИСПАНСЕРА? (ФОТО)

Натомість депутат Валентин Крока виступив за підтримку Григорія Максим’яка, але разом з тим сказав, що не має нічого проти іншого кандидата.

Такими методами, таким шляхом підставляти людину – це неправильно. Я був в онкодиспансері. А ви приїхали з головою обласної ради, щоб тиснути на колектив. Я спілкувався з колективом. Я поважаю Олександра Олександровича. У мене немає до нього претензій, але мені не подобаються нелюдські методи. Григорій Іванович постраждав від вас. Максим’як був довіреною особою Юлії Володимирівни – тоді він був потрібний? Тому прошу депутатів підтримати. Це буде на вашій совісті. А Олександр Олександрович – на перспективу.

Голова облради Микола Драганчук (теж представник «Батьківщини») слова Кроки заперечив - заявив, що на колектив не тиснув.

- Я ніколи ні на кого не тиснув. Не робіть таких припущень. Я за те, щоб демократично пройшли вибори.

Потім до трибуни вийшов депутат з «Конкретних справ» Богдан Файфура. Він звинуватив Миколу Кучерука у політичних ігрищах: І всі говорять, що це робить «Батьківщина». А завтра, може, ви будете не потрібні. Ви, Микола Герасимович, хочете отримати результат політичним рішенням. Вам, Микола Герасимович, - «Ганьба!». Це ніхто не забуде.

Микола Кучерук також відповів на ці звинувачення: Нам все-таки треба змінювати підходи. Це питання не Кучерука, а питання нашої дійсності. Якщо когось образив, то прошу вибачення. А стосовно «Ганьби» – мені не звикати.

Обидва кандидати

«Радикали» також підтримують кандидатуру Олександра Ткача, про це заявив депутат Олександр Ширяєв. А Валентин Королюк заступився за свого однопартійця Кучерука: Дуже добре знаю Григорія, більше, ніж Ткача. Що мені найбільше не сподобалося у виступі Богдана (Файфури, авт.) – це те, що ти образив мого друга… Політика присутня навкруги, і не треба ображати «Батьківщину».

Голова «медичної» комісії Михайло Вервега сказав, що підтримує обидвох кандидатів, але є політичні уподобання, додав він.

Журналістка Інна Білецька також попросила слово: Коли ви говорите про замовні матеріали – це, напевно, ваш особистий досвід. Хтось з вас мені платив? Я маю свою точку зору і щодо онкологічного диспансеру, і щодо інших закладів. Я зроблю вам зауваження: Ткач -– «бютівець», Максим’яка підтримують більше. А ефективність роботи ви зробили? Прошу вас провести перевірку та використовувати кошти більш ефективно. І майте трохи совість – люди вмирають.

Зрештою депутати не проголосували за жодного кандидата – Максим’як отримав 27 голосів, а Ткач – 28. За словами голови облради Миколи Драганчука, до 26 червня закладом керуватиме Максим’як. Потім голова обласної ради призначить виконуючого обов’язки, а потім своїм розпорядженням оголосить новий конкурс і ті самі кандидати можуть подаватися.

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото Рівненської обласної ради

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...