Хто з рівненських нардепів провалює медичну реформу?

27.05.2017, 12:46      Переглядів: 709

Минулого тижня парламент не проголосував за включення до порядку денного законопроектів № 6327, 6328, 6329, 6347, які мали реформувати систему охорони здоров’я України.

 З семи обранців від Рівненщини лише один нардеп підтримав усі 4 законопроекти, прийняття яких дозволить реформувати медичну галузь в Україні, - про це повідомляє благодійна організація "Мережа 100% життя Рівне". Інші ж обранці, або були відсутні в сесійній залі, або голосували вибірково. Були й такі, які просто утримувалися чи тиснули «проти».

"Мені прикро, що ми обрали таких нардепів. БО «Мережа 100% життя Рівне» задовго до голосування звернулася з листами до депутатів від Рівненщини. Ми просили підтримати законопроекти, які забезпечать реальний фінансовий захист і якісні медичні послуги для українців у разі хвороби. Натомість отримали повний пшик. Так, я розумію, що народні депутати, які не проголосували, їздять на лікування за кордон де діють міжнародні протоколи лікування, але пересічний українець цього не може собі дозволити. Люди бояться звертатися до лікаря, бо бояться великих витрат пов’язаних з лікуванням. Повірте, в цій ситуації, відмова від голосування це теж голос «проти». Ми рук не опускаємо, боротьба триває, певен, в нардепів від Рівненщини буде шанс виправити ситуацію. Сподіваюся, під час повторного голосування вони згадають про виборців й віддадуть свій голос «ЗА»", - коментує ситуацію голова правління БО «Мережа 100% життя Рівне» Юрій Лазаревич.

За пакет з чотирьох законопроектів голос «за» віддав Юрій Вознюк (Народний фронт). Сергій Євтушок (Батьківщина) утримався по кожному з законопроектів. Свободівець Олег Осуховський утримався по одному з законопроектів, по трьох інших не голосував. Не голосував і Вадим Сидорчук з "Народного фронту". Андрій Лозовий (Радикальна партія Ляшка) віддав один голос «проти», два «за». За один із законопроектів не голосував. Така ж ситуація і з Олександром Дехтярчуком (БПП). Василь Яніцький (БПП) – два голоси «за» і два «утримався».

До слова, якщо народні обранці підтримають пакет законопроектів, українці отримуватимуть медичні послуги за системою, яка вже давно успішно функціонує в таких країнах як Норвегія, Італія, Велика Британія та Канада. Впровадження міжнародних протоколів лікування в Україні гарантуватиме якість надання медичних послуг. А державне страхування захистить українців від фінансової загрози в разі хвороб. 

 

Прес-служба БО "Мережа 100 відсотків життя Рівне"

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...