Бучинський говорив про інвестиції із сербами

26.05.2017, 16:30      Переглядів: 604

Заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, разом із керівництвом Рівненської ОДА та торгівельно-промислової палати, зустрілись із представниками Українсько-сербської ділової палати. Повідомляє прес-служба облради. 

«Основна мета діяльності Палати – не лише налагодження тісніших економічних зв’язків між Сербією та Україною, а й співпраця на регіональному рівні між Рівненщиною та краєм Воєводина. Воєводина досить подібна до вашої території, оскільки пріоритетними для нашого краю є агропромисловий комплекс, IT-технології, паливно-енергетичний сектор, туризм тому, в майбутньому, можна організовувати більш профільні обміни та приїзди місцевих підприємців», - зазначив президент Українсько-сербської ділової палати Мирослав Гочак.

Також пан Мирослав зазначив, що Воєводина – край де найбільша кількість представників української діаспори, а одним із перспективних напрямків для співпраці є розвиток туризму. Адже цього річ у жовтні в краї відбудеться п’ятдесята виставка туризму, де Рівненщина та інші регіони України можуть представити сербській та європейській спільноті свою туристичну привабливість.

Гостей також зацікавила співпраця в галузі авіаперевезень. Член ради директорів Українсько-сербської ділової палати, представник американського інвестиційного фонду Бранко Станкович відзначив ймовірну інвестиційну привабливість комунального підприємства обласної ради «Міжнародний аеропорт «Рівне» та пообіцяв презентувати такий бізнес-проект у своєму фонді.

«Рівненська обласна рада зацікавлена в залученні іноземних інвестицій до нашого краю. Рівненщина досить зручно розміщена з географічної точки зору, маємо дві міжнародні автомагістралі - Київ-Чоп та Київ-Варшава. Тому ми готові працювати з іноземними партнерами та завжди радо допомагаємо у цій співпраці, намагаючись усувати будь-які перепони», - зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Читайте також: РІВНЕНСЬКИМ АЕРОПОРТОМ ЗАЦІКАВИЛИСЯ СЕРБИ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...