«Павловський завод» РФ – під забороною. Випадок з автобусами «Мрія» більше не повториться?

22.05.2017, 16:41      Переглядів: 1404

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської облради розглянули питання «Про внесення змін до Обласної програми забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів шкільними автобусами у 2017 році». Як зазначив начальник обласного управління освіти та науки Григорій Таргонський, відповідаючи на питання голови комісії Юрія Благодира, у минулому році було закуплено 9 автобусів, а загалом по області – 11 автобусів.

- Два – за місцевим бюджетом. Кошти, 11 мільйонів, у нас залишилися, - додав він.

- Є рішення РНБО, що автобуси «Павловського заводу» закупляти не можна. Нарешті, - прокоментувала заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

- Дякуємо, що президент прийняв виважене рішення, - додав депутат облради Олександр Савчук.

Нагадаємо, у Рівному виник скандал щодо закупівлі з Кременчука автобусів «Мрія», з російськими комплектуючими.

Читайте про це тут: «ОЦИМ ТЕНДЕРОМ ВИ КУПИЛИ АВТОБУСИ У ТИХ, ХТО ВБИВАВ НАШИХ ХЛОПЦІВ, СКАЖІТЬ, ДЛЯ ЧОГО ВИ ЦЕ ЗРОБИЛИ?»

У розмові із журналістом порталу «ЧаРівне.інфо» Григорій Таргонський роз’яснив, що «Павловський автобусний завод» потрапив у перелік під заборону згідно Указу Президента.

- Згідно Указу закладаються санкції на автобуси «Павловського заводу». Але автобуси «Мрія» – це український продукт. Ми купували автобуси українського виробництва, але на основі досліджень було встановлено, що є підстави відхиляти тендери… Кошти є. Оголошені тендерні процедури, про суму поки що говорити рано. Наразі в програму внесено 27 автобусів, але можуть купити 10-18. При цьому треба виконати дві умови – оптимізація та кошти для співфінансування. Наразі автобуси потребують 24 школи. Поки не знаємо, яка буде ціна, - розповів Григорій Таргонський.

Що стосується інших марок, то чиновник не дає гарантії, що автобуси з російськими комплектуючими не будуть закуплятися, адже відразу їх встановити не вдається.

ЩОБ ВОВКИ БУЛИ СИТІ І ВІВЦІ ЦІЛІ: У РІВНОМУ ВИРІШУЮТЬ, ЯК ЗНОВУ НЕ ЗАКУПИТИ РОСІЙСЬКІ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

ТЕПЕР СБУ ВИРІШУВАТИМЕ ДОЛЮ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ "МРІЯ"?

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...