Хотів, щоб заїжджали з усіх сторін, - на Рівненщині самовільно наносять дорожню розмітку

19.05.2017, 13:47      Переглядів: 797

Фото ілюстративне Google

На Рівненщині досить часто помічаються випадки пошкодження дорожнього майна – тільки з початку року пошкоджено майна на суму 400 тисяч гривень. На даний час через страхові компанії Служба автомобільних доріг вже відшкодувала 250 тисяч гривень, про це розповів заступник начальника облавтодору Микола Козачок.

- Це третій рік, коли ми відшкодовуємо через судові інстанції, - говорить він. 

Також є випадки крадіжки дорожніх знаків, в такому разі шляховики звертаються до Національної поліції. Зокрема між селами Кустин, Сергіївка пошкоджено дорожні знаки залізничного переїзду. Дорожні знаки лежали у лісосмузі, а їх відстуність у свою чергу може призвести до невчасного реагування водієм, пояснює Микола Козачок. 

Іншою проблемою є самовільне нанесення дорожньої розмітки. Такий факт зокрема був помічений на трасі «Київ-Чоп», у м. Дубно. Підприємець захотів, щоб до його бізнесу був заїзд з різних сторін, тому наніс дорожню розмітку. Але це суперечить організації дорожнього руху та створює аварійну ситуацію, тому шляховики спільно з поліцією намагаються попереджувати такі випадки.

Проте, за словами Миколи Козачка, це робити досить важко, адже спочатку слід виявити порушника. Якщо ж ні, то слід звернутися до суду – щоб прибрати чуже майно зі смуги.

- Багато собі дозволяють будувати самовільні з’їзди та заїзди на проїжджу частину. Є такі випадки, що встановлюють дорожні знаки сервісу, бігборди, або іншу рекламу. Взагалі буває, що за одну ніч, як гриб виростає. Вже на ранок це все виростає, – наголошує Микола Козачок. – Декілька днів тому на автомобільній дорозі «Київ-Чоп» хтось за ніч намалював дорожню розмітку там, де йому потрібно. У нас такого ще не було. Він захотів, щоб до під`їзду бізнесу чи АЗС «WOG» можна було заїхати з різних сторін. Люди йдуть навіть на такі речі.

З цією метою звертатимуться до поліції, щоб проводилися необхідні слідчі дії.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...