Муляренко був готовий дебатувати, але не з’явився прокурор

18.05.2017, 17:58      Переглядів: 718

Сьогодні у Рівненському міському суді мали розглядати корупційний протокол, складений на голову Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка. Але через те, що не з’явився представник Генеральної прокуратури засідання відклали.

Прокурор Олександр Гриненко просив перенести засідання у зв’язку з неможливістю своєчасно оформити відрядження до м. Рівне. Голова ОДА назвав ці причини формальними. А у коментарі журналістам він зазначив, що у нього складається враження, що представники прокуратури затягують процес.

- Мені здається, що під час минулого розгляду справи стало зрозуміло, що справа по суті зроблена дуже некомпетентно. І весь цей протокол, на мою думку, розвалиться. Думаю, що все буде добре, але, на жаль, маємо розтягувати це задоволення, - заявив Муляренко.

Нагадаємо, що протокол співробітники Нацполіції на голову ОДА склали через те, що начебто невчасно передав корпоративні права компанії «Сталь-М». Втім, Олексій Муляренко каже, що діяв згідно закону, а поліцейські, мовляв, недопрацювали.

Він підтвердив, що є засновником та власником компанії, але, зазначає, на сьогодні не бере участі в управлінні підприємства. При цьому своєму сину – Андрію очільник області передав 5 % від статуту, ще 5 % Муляренко-молодший отримав від своєї матері. А корпоративні права, за словами Олексія Муляренка, він передав іншій особі. Посаду ж директора займає його син.

- Я синові не передавав корпоративних прав. Сину я подарував частину своєї частки в статутному капіталі компанії. Це 5 %. Тобто зараз у нього 10 %, а у мене – 90 %. Корпоративні права – це взагалі інша процедура і вони були передані за іншою процедурою згідно договору, вчасно та згідно законодавства. Передані іншій особі. Зараз триває справа, тому я не хочу давати якусь додаткову інформацію, - розповів Олексій Муляренко.

Наступний розгляд справи відбудеться 23 травня, о 16-ій годині. Матеріали справи розглядає той самий суддя, що й корупційний протокол міського голови Рівного Володимира Хомка – Євген Сидорук.

Читайте також: ТІСНІ ДРУЖНІ СТОСУНКИ ТА СПІЛКУВАННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ: ЧОМУ РІВНЕНСЬКА СУДДЯ ВІДМОВИЛАСЯ РОЗГЛЯДАТИ ПРОТОКОЛ ПРО КОРУПЦІЮ МУЛЯРЕНКА?

"СТАЛЬ-М" ТА ОЛЕКСІЙ МУЛЯРЕНКО: У РІВНЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ СУДІ СЛУХАЛИ СПРАВУ ПРО КОРУПЦІЮ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...