Пів тисячі рівнян долучились до маршу у вишиванках (+фото)

18.05.2017, 16:47      Переглядів: 1390

 Близько півтисячі рівнян сьогодні по обіді долучилися до урочистого маршу «Вишиванка – генетичний код нації. До акції були залучені студенти НУВГП, РДГУ та Інституту права КНУ, а також небайдужі містяни.

«Така акція проводиться вже втретє у Рівному. Цього разу нас зібралося трішки більше, оскільки сьогодні сонячно і тепло. Марш організовуємо з метою популяризації вишитого етнічного одягу та формування культурних та історичних цінностей в молоді. Якщо молодь буде братися за організацію даних заходів, то за декілька років ситуація в Україні зміниться на краще.» - розповідає член громадської організації «Батьківщина Молода», один з організаторів акції Віктор Панасюк.

У супроводі патрульних, марш стартував від Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу. Під час урочистої ходи, студенти співали «Розпрягайте, хлопці, коней». Кінцевою точкою був Майдан Незалежності, де учасники та організатори заходу виконали Гімн України. Після урочистостей, для учасників маршу відбулась фотосесія.

Ірина ВЕЛИЧКО

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...