То в одного адвоката не виходить, то в іншого, - у Рівному затягують суд над лікарем

18.05.2017, 10:43      Переглядів: 2203

У Рівному продовжують судити хірурга обллікарні Віктора Водоп’яна. Його звинувачують у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. Лікаря в суді захищають два адвокати.

Нагадаємо, смертельна ДТП на вул. Соборній сталася 19 червня позаминулого року – мотоцикліста Ростислава Федорова збив автомобіль «Форд Фієста». Чоловіка привезли до лікарні у свідомості. Він ще втішав налякану дружину та вмовляв її не відмовлятися від святкування дня народження. Ростислав був упевнений, що лікарі про нього подбають. У смерті пацієнта родичі загиблого звинуватили лікарів. Свою вину обвинувачений лікар Водоп’ян не визнає.

Ростислав Федоров

Адвокат підсудного Володимир Гнатущенко просить долучити до справи додаткові матеріали. Втім, прокурор Василь Суржук вважає клопотання безпідставним, і що це є затягуванням часу.

Суддя Головчак ухвалив витребувати автотехнічну експертизу, а в решті відмовив. Також ще одне клопотання заявила адвокат Тетяна Водоп’ян. Просить викликати судово-медичного експерта – Возняка Олександра Івановича.

Прокурор запитує, в чому саме незрозумілий висновок експерта. На що захисник сказала, що «фотографії суперечать словам».

- Я вважаю, що висновки експерта є зрозумілими, фрази викладені зрозумілою мовою, тому не бачу підстав для задоволення клопотання, - сказав Василь Суржук.

Адвокат потерпілих також вважає, що висновок експерта є повним та зрозумілим. Але суддя задовольнив це клопотання. Ще адвокат Т. Водоп’ян заявила клопотання про допит експерта.

Дане клопотання суд буде вирішуватися після допиту свідка Олександра Возняка. Суддя оголосив перерву з приводу залучення додаткових клопотань. 

На засідання прийшли представники громадськості, які були обурені затягуванням справи. А вдова загиблого мотоцикліста Наталія  Федорова розповіла, що на сьогоднішньому засіданні вже мали допитувати підсудного. 

- На мою думку спеціально затягують процес і підсудний і його адвокати. Спочатку найняли одного адвоката, потім через декілька судових засідань підсудний взяв свою дружину адвокатом. І коли погоджуємо засідання, то в одного адвоката не виходить, то в іншого. І судові засідання в нас відбуваються раз в місяць. Адвокати постійно придумують якісь причини, щоб судові засідання відтягувати. Нам суддя сказав, що сьогодні мав бути допит підсудного Водоп’яна. Але ми прийшли і адвокати вирішили заявити кілька клопотань, через що допит відклали, - повідомила Наталія Федорова.

Наступні засідання у справі – 22 травня, на 9-ту годину – допит Водоп’яна, а 24 травня будуть досліджувати письмові докази та допитувати експерта.

Читайте також: «ЛІКАРІ НАВІТЬ НЕ ЗАКРИЛИ ЙОМУ ОЧІ. МАМА ЗАКРИВАЛА», - У РІВНЕНСЬКОМУ СУДІ СЛУХАЮТЬ ВДОВУ РОСТИСЛАВА ФЕДОРОВА

РІВНЕНСЬКИЙ ЛІКАР, ЯКОГО ОБВИНУВАЧУЮТЬ У СМЕРТІ ПАЦІЄНТА, ЗАЛУЧИВ ЩЕ ОДНОГО ЗАХИСНИКА (ФОТО)

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...