Замість заяви Сулімовського рівненський пологовий отримає кошти

16.05.2017, 11:43      Переглядів: 5431

 У медичній галузі Рівного черговий скандал.

Вслід за нещодавнім звільненням начальника управління охорони здоров`я Рівненської міської ради Вікторії Покоєвчук,  у рівненській медицині вирішили зробити кадрові перестановки ще одному закладі.

Цього разу черга дійшла до головного лікаря Рівненського пологового будинку Сергія Сулімовського.

Про це пише керівник ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг. У публікації йдеться про те, що головний лікар пологового не спрацювався  з начальником міського управління охорони здоров`я Віктором Іськівим, який був нещодавно призначений на цю посаду. Тож, тепер в управлінні охорони здоров`я користуючись нагодою намагаються звільнити крісло головного лікаря.

Журналісти "ЧаРівне.інфо" на сесії Рівнеради запитали в начальника обласного управління охорони здоров`я Юрія Осіпчука про цю ситуацію. У розмові пан Осіпчук заявив, що депутати та міський голова незадоволені умовами міського пологового.

- Ми були на депутатському дні у цьому закладі, і я знаю, що до роботи пологового будинку були певні зауваження  у депутатів та міського голови. Між тим, про це у вас краще запитати у Віктора Іськіва.- зазначив Осіпчук.

Зі свого боку начальник міського управління охорони здоров`я Віктор Іськів запевняє, що розмови про звільнення з посади Сергія Сулімовського не було. 

- У нас є питання до господарської діяльності.Будинок потребує ремонту. Це все. Жодних кулуарних домовленостей чи політичних розстановок немає.

Нагадаємо, що цей заклад фінансується з насамперед міського бюджету. Між тим, головний лікар погового будинку Сергій Сулімовський наголошує, що уся проектно-кошторисна документація вже більш, ніж пів року часу знаходиться у Рівнераді та міському управлінні охорони здоров`я. Досі, з боку чиновників жодних дій не було. 

- Як головний лікар, я зробив усе можливе, аби міська рада виділила кошти на ремонт нашого закладу. По мірі можливості ми ремонтуємо наші палати. Між тим, цього недостатньо. Однак, виходить, що ми подаємо документи, а результатів  - ніяких. Приміром, досі окрім фінансів на заміну вікон та труб грошей не надходило

Після появи у соцмережах інформації про тиск на Сергія Сулімовського, рівняни почали висловлювати свою підтримку лікарю та обурюватись діями медичних чиновників.

Тож, сьогодні на сесії Рівнеради депутат Олександр Курсик запропонував за результами півріччя та перевиконання надходжень до бюджету відремонтувати пологовий.

- Нагнітання, це звичайно добре. Але це наш міський пологовий будинок, наша відповідальніссть, наш імідж. Тому я пропоную виділити кошти, зробити ремонт і питання відпаде само собою.

Міський голова та депутати підтримали пропозиці. Тож, у липні кошти будуть виділені.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...