У Рівному відбулася наукова конференція педагогів

15.05.2017, 11:03      Переглядів: 697

У Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося відкриття наукової конференції з нагоди Дня науки в Україні, за участі заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського, депутата облради Миколи Кучерука та ректора інституту, голови постійної комісії з питань гуманітарної політики обласної ради Алли Черній. Повідомляє прес-служба РОДА.

Викладачі, методисти та педагоги-дослідники презентували свої наукові доробки і ділилися напрацюваннями у царині освіти. Також учасники конференції представили власні інноваційні дослідження.

«Сьогодні світ розвивається динамічно, а країни, які претендують на економічну сталість, зобов’язані бути лідерами в галузі науки та освіти. Можна з впевненістю говорити, що нині в цій залі зібралися люди, від яких залежить майбутнє, адже високий рівень освіти наших дітей є запорукою існування успішної держави», - зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Також до присутніх звернувся голова фракції ВО «Батьківщина» в облраді Микола Кучерук, який наголосив, що колектив інституту педагогічної післядипломної освіти зобов’язаний звертати увагу на підвищення кваліфікаційного рівня сільської шкільної освіти, адже нині саме в цій сфері існує брак фахового потенціалу.

Після того Олексій Бучинський та Микола Кучерук нагородили кращих педагогів та науковців почесними грамотами Рівненської обласної ради.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...