Рекордно велика сума: Муляренко презентує масштабний ремонт доріг на Рівненщині

25.04.2017, 14:48      Переглядів: 2579

Голова ОДА Олексій Муляренко разом з начальником Служби автомобільних доріг області Петром Удовиченком презентує плани стосовно ремонту доріг у Рівненській області у 2017 році.

- Ні для кого не секрет, що питання доріг завжди є. Враховуючи те, що це проблемне питання для всіх громадян і соціологія показує, що дороги є чи не найважливішим питанням, яке турбує людей, тому і президентом було визначено 2017 рік – роком будівництва доріг в Україні. Є матеріальні та фізичні підтвердження, щоб рухатися в цьому напрямку, - запевняє голова ОДА.

За його словами, в цьому році на ремонти доріг виділено більше 150 мільйонів гривень державного фінансування. Для порівняння з минулим роком, це було 53 мільйони гривень. Також на проведення ремонтних робіт передбачається залучення коштів з реалізації проекту-експерименту перевиконання з митниці.

Муляренко розповідає, що в цьому році більше 80 мільйонів гривень поступило на казначейські рахунки на реалізацію з цього проекту. Загалом на ремонт автошляхів очікується отримання близько 300 мільйонів гривень. 

За ці кошти планується відремонтувати майже 50 кілометрів доріг. Зокрема кошти від експерименту будуть спрямовані на ремонт дороги Рівне-Сарни та від Рівного до Острога.

- Крім того передбачено ще 105 мільйонів гривень, з яких велика частина буде зреалізована на ямковий ремонт. Тому ми плануємо реалізувати рекордно велику суму грошей на ремонт – півмільярда гривень, - ділиться планами голова Рівненської ОДА.

- Враховуючи таку велику суму грошей, то надзвичайно важливо правильно обрати виконавців робіт та проконтролювати роботу, - наголошує він.

Було презентовано ремонти доріг у різних районах – Острозький, Володимирецький, Дубенський, Рівненський. 

Окрім доріг, хочуть ремонтувати мости, облаштовувати зважувальними комплексами автошляхи. Очільник області поставив перед керівником облавтодору вимогу, щоб тендерний комітет максимально відповідально підійшов до обрання виконавців робіт. Він пообіцяв, що буде виїжджати на ділянки автошляхів, які будуть ремонтуватися.

- Періодично будемо висвітлювати цю ситуацію. Я буду інформувати зі сторінки сайту Рівненської обласної державної адміністрації про хід даної програми, - каже Муляренко.

Удовиченко також зазначив, що інформація відображатиметься на сайті Автодору.

Оновлено: перші тендери з митного проекту обиратимуть наступного тижня, а бюджетні кошти вже реалізовують. Розпочинатимуть ремонт з Житинського кільця та Костопільської об`їзної. 

ПРОБЛЕМНА ДІЛЯНКА, АБО ЩО ОЗНАЧАВ ПОСТ ГОЛОВИ ОДА ПРО РЕМОНТ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЇЗНОЇ? (+ФОТО)

 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...