Театр заміновано: рівнян просять відійти на безпечну відстань (ФОТО)

24.04.2017, 18:14      Переглядів: 1656

Як раніше повідомляв портал «ЧаРівне.інфо», у Рівному блокують концерт Ольги Полякової. Біля драмтеатру зібралися шанувальники співачки.

Один із організаторів акції Сергій Пандрак розповів, що про акцію попередили міську владу. Насамперед вимагають скасувати концерт Ольги Полякової. Також Пандрак вже розмовляв зі співачкою та її представниками.

- Сюди приїхали воїни з наших районів, також присутній «Правий сектор», «Азов», ДУК та інші патріотичні організації, - зазначає Пандрак. – Полякова культивує та продукує російську субкультуру, вона виступала під час війни в Російській Федерації. Таким артистам - не місце в Рівному та взагалі на Великій Волині.

Сергій Пандрак розповів, що минулого тижня активісти ходили в Рівненську облраду – зокрема були в першого заступника голови ОДА Юрія Приварського та в голови облради Миколи Драганчука. Вимагали звільнити директора драмтеатру Володимира Петріва.

- Драганчук пообіцяв, що Петрів буде звільнений, а концерт відмінений. Петріву треба було зробити віконну люстрацію ще на другий день після прощання Сашка Білого. Він не хотів, щоб прощання відбувалося біля драмтеатру, а сприяв йому в цьому Кириллов, - каже Пандрак.

Щойно надійшло повідомлення про замінування драмтеатру. Людей просять відійти на безпечну відстань, блокадники ж залишились на місцях. Дехто з присутніх з гумором сприйняв звістку про замінування та плескав у долоні.

На місці забезпечують порядок правоохоронці. Блокада концерту Ольги Полякової триває.

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...