Вуличних торговців будуть попереджувати, а не «ламати»

21.04.2017, 18:24      Переглядів: 1151

У Рівному, як і в більшості міст, процвітає стихійна торгівля. Здебільшого нею займаються пенсіонери, котрі зводять кінці з кінцями. Проте не виключено, що в такий спосіб можуть заробляти й скупники. Не всім приємно купувати продукти із землі, проте охочих серед наших громадян завжди вистачає.

Патрульна поліція намагалася попереджувати подібні випадки. Майже рік тому було проведено щось схоже на експеримент – коли продавців усунули з проїжджої частини. Рівняни тоді майже не впізнавали Центральний ринок.

Та все ж тривало це не довго. Базарники збунтувалися та вже наступного дня перекрили вулицю, висунули свої вимоги – щоб надали місця для торгівлі. 

На цей час вулична торгівля по місту триває. Проте, як запевнив журналістів начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, робота в цьому напрямку буде вестися – очевидно, профілактичними, а не силовими методами. Але і самі торговці могли б змінити ситуацію, розташувавши свій крам у спеціально відведених місцях, а не на землі, кажуть у поліції.

- Якщо в місті у мене працює сім екіпажів, то ми фізично не можемо займатися вуличною торгівлею. Я не знаю, чому до громадян, які хочуть підзаробити, не доходить, що є триста вільних місць на павільйоні. І люди так само будуть про це знати і прийдуть до вас. Буде можливість, будемо надалі боротися з вуличною торгівлею. Але не «ламати» їх, а будемо попереджувати, - зауважив Мерчук.

А заступник начальника патрульної поліції м. Рівне Андрій Крутень звернувся і до громадян, тому що зрештою від них залежить, чи буде популярний вуличний крам.

- Є попит, є пропозиція, і жодна владна структура не зможе досягти успіху, якщо громадяни самі не будуть правосвідомі, не розуміючи, яку загрозу можуть нести ті харчові продукти, - додав він.

Разом з тим у патрульній поліції сподіваються, що з приходом муніципальної поліції ситуація з благоустроєм у місті могла б змінитися. І патрульні готові працювати спільними нарядами та допомагати у навчанні. Міська влада ніби казала, що не проти, але далі заяв для преси справа не дійшла.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото Ogo.ua

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...