Акцію проти Шабуніна замовила СБУ, - ЗМІ (ДОКАЗИ)

21.04.2017, 16:32      Переглядів: 859

 

Акція проти антикорупціонера Віталія Шабуніна була замовлена Службою безпеки України. Про це повідомляє Валерія Єгошина для програми "Схеми".

Нагадаємо, голова Центру протидії корупції 9 квітня помітив біля свого будику кулькох людей з плакатами. Коли вийшов до них, то ті почали плутатися та не могли чітко роз`яснити, з якою метою прийшли до приватного помешкання. Сам Шабунін стверджував, що акцію замовила СБУ, щоб таким чином звести з ним рахунки.

Журналісти навели докази слів Шабуніна. Спершу зв`язалися з членами Автомайдану, до яких через посередника звернулися СБУшники. Активістам сказали, що будуть знімати "якогось сепара".

З їхніх слів, операцією керував голова департаменту захисту національної державності СБУ Роман Матковський.

- У неділю ми зустрілися біля будівлі СБУ. Матковський розповів, що з квадрокоптеру в дачному масиві потрібно буде зняти акцію біля одного з будинків. Коли ми приїхали на Славутич (станція метро, авт), то очікували бус з людьми, - каже активіст Автомайдану Олег Пушак.

Матковський

За словами активістів, мітинг та відеозйомка проходила під керівництвом СБУ. За допомогою технічних засобів вдалося прослідкувати маршрут того дня.

Коли ж СБУшникам сказали, що це активіст Шабунін, то ті відмовилися від відео. А пізніше у розмові із журналістами заперечували участь у замовній акції.

Роман Матковський губився у своїх словах. Речниця СБУ Олена Гітлянська відповіла у мережі Фейсбук, не коментуючи подію по факту.

У сюжеті ставиться питання - чи знав про замовну акцію голова СБУ Василь Грицак - принаймні без його відома не могла бути оприлюднена заява Олени Гітлянської, стверджують "Схеми".

У кінці пояснюється, з чого могла виникнути неглайсна "війна" між СБУ та антикорупціонерами. СБУ засекретила інформацію про своїх співробітників, включаючи Грицака та його заступників. Активісти вважають це засекречення незаконним. 

Деталі дивіться у сюжеті: 

Нагадаємо, нещодавно "Слідство.Інфо" оприлюднило статки родини першого заступника голови СБУ Павла Демчини. 

ЯК ЖИВЕ ВИСОКОПОСАДОВЕЦЬ СБУ, УРОДЖЕНЕЦЬ РІВНЕНЩИНИ ДЕМЧИНА (ВІДЕО)

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...