«То що Вам не подобається?» - у Рівному за смерть дитини судять екс-лікаря

21.04.2017, 14:53      Переглядів: 2635

У Рівному продовжують слухати кримінальну справу за обвинуваченням лікаря Костянтина Думановського у смерті 5-річного Миколи Антонюка, який помер в обласній лікарні ще на початку листопада 2015 року. Рідні обвинувачують у цьому лікаря Костянтина Думановського. Він навіть пробував поновитися на посаді.

У попередньому засіданні заявили клопотання про призначення повторної експертизи, було прохання від захисника підсудного до підготовлення заперечень. Ставилося питання про призначення комплексної судово-медичної експертизи з Житомира. Адвокат обвинуваченого Борис Савчук повідомив, що встиг підготувати ці заперечення, проте нині вже має нові претензії стосовно свідчень головного патологоанатома України В’ячеслава Діброви.

Захисник обвинуваченого заявив, що Діброва «не мав права брати участі у провадженні як експерт». Нагадаємо, послуги адвоката для К. Думановського оплачує держава.

- Родичі Антонюка звернулися в МОЗ. Комісія засідала і один із членів комісії дав висновок і цей висновок вже підтвердив у ході відеоконференції, - зазначив прокурор Василь Суржук. – Я не посилаюся на документ, у нас є покази експерта (потім виправився на «свідка», авт.), дані під час судового розгляду. Він допитувався як особа, яка володіє певними знаннями.

- То що Вам не подобається? – питає суддя Денисюк в адвоката Савчука.

Судове засідання триває.

Оновлено: Засідання перенесли, щоб залучити спеціаліста для огляду речових доказів. Дата: 18 травня, 14.00.

Читайте детальніше про кримінальну справу: 

БАТЬКИ МАЮТЬ ЗНАТИ ПРИЧИНУ СМЕРТІ ДИТИНИ, - У РІВНОМУ ПРОДОВЖУЮТЬ СУДИТИ ЕКС-ЛІКАРЯ

НЕ РОЗУМІЮ, НАВІЩО БУЛО ЗАБОРОНЯТИ ДИТИНІ ПИТИ, - У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ ДУМАНОВСЬКОГО ЧЕРЕЗ ВІДЕОЗВ’ЯЗОК ДОПИТУЮТЬ ПАТОЛОГОАНАТОМА

ХОРОШЕ, СЛАВНЕ ДИТЯ, ЯКЕ КОРЧИЛОСЯ ВІД БОЛЮ В ЖИВОТІ, - У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ ДУМАНОВСЬКОГО ДОПИТУВАЛИ СВІДКІВ (+ФОТО)

ТЯЖКО ГОВОРИТИ СВОЮ ДУМКУ СТОСОВНО ЦЬОГО КЛОПОТАННЯ, - ПІДОЗРЮВАНИЙ У СМЕРТІ ДИТИНИ ЕКС-ЛІКАР (+ФОТО)

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...