У Рівному вперше виступила Христина Соловій (фото)

20.04.2017, 17:43      Переглядів: 892

У вівторок, 18 квітня, вперше до Рівного завітала Христина Соловій.

з Рівного розпочалася друга частина її туру «Жива вода». Публіка, яка зустрічала виконавицю, складалася від найменших поціновувачів української музики до людей поважного віку.

Співачка виконувала як усім відомі народні пісні  («Несе Галя воду», «Темна нічка»), так і багато мало знаних лемківських пісень. І, як зазначила сама Христина Соловій, змалку вона їх не знала, лише зараз почала цікавитися , адже відчула, що в ній прокинувся голос предків.

фото Оксани Хорхолюк

Також звучали більш сучасні її пісні: «Про весну», «Хто як не ти», «Сині очі» і беззаперечний хіт, який підспівував весь зал та був виконаний двічі – «Тримай».

Особливої уваги заслуговує пісня «Горе долом», яка у свій час допомогла Христині Соловій потрапити до вокального шоу «Голос країни». А на концерті вона була виконана як реквієм за всіма, хто загинув на війні.

Аби розділити повагу і вшанування, піднявся увесь зал.

фото Оксани Хорхолюк

Загалом, атмосфера панувала магічна і захоплююча. Голос Христини Соловій пронизував до глибини душі, а її відкритість – приємно вражала. Адже після концерту та виходу на біс співачка охоче фотографувалася та роздавала автографи усім охочим.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...