Рівненських військовослужбовців привітали з нагоди ювілею Збройних Сил (+фото)

21.04.2017, 07:55      Переглядів: 971

 У Рівному колектив військових правоохоронців святкує 15-ту річницю Військової служби правопорядку ЗС України.

З нагоди святкування 15-ї річниці Військової служби правопорядку Збройних Сил України нагородили кращих військовослужбовців.

У міському палаці дітей та молоді відбулися урочистості за участю командування оперативного командування «Захід», Західного територіального управління Військової служби правопорядку, ветеранів служби, керівництва Рівненської обласної ради та міста Рівного.

Перед присутніми виступив начальник Рівненського зонального управління Військової служби правопорядку полковник Василь Якимець.

- Вітаю офіцерів, прапорщиків, старшин, сержантів та солдат з 15 річницею з дня створення Військової служби правопорядку та подякував їм за сумлінну службу, витримку та наполегливість. За час свого існування ми довели свою необхідність в структурі Збройних Сил України та спроможність виконувати найвідповідальніші завдання, як у пунктах постійної дислокації військових частин, так і в районах виконання завдань антитерористичної операції, - підкреслив полковник.

Від командувача військ оперативного командування «Захід» військових правоохоронців Рівного привітав його перший заступник генерал-майор Олег Мікац, який підтвердив високу роль у місце зонального управління в системі розвитку і становлення вітчизняного війська.

З нагоди свята 25 військовослужбовців Військової служби правопорядку Збройних Сил України, більшість з яких є учасниками АТО, були нагороджені відзнаками Міністра оборони України, начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України та ювілейними медалями Військової служби правопорядку. Також в цей день військовослужбовці різних категорій були відзначені цінними подарунками, грамотами та подяками.

Завершився захід концертом за участю військового оркестру оперативного командування «Захід» та виступами відомих творчих колективів краю.

Офіцер прес-служби Міністерства оброни України
В Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...