У ДТП було пошкоджено десять автівок рівненських патрульних

19.04.2017, 19:13      Переглядів: 2565

Фото ілюстративне Максим Іваніщев

Під час звіту рівненські патрульні розповіли, що за рік було пошкоджено десять службових автівок. За словами начальника патрульної поліції м. Рівне Сергія Мерчука, збитки відшкодовувалися страховими компаніями, або ж самими патрульними. 

- Офіційно десять автомобілів було пошкоджено, але пошкодження були не настільки значними – це подряпані бампери тощо. Наприклад, «Рено Дастер», які нам приганяли перші, переслідував автомобіль порушника і хлопці не знали самої дороги. Через пил автомобіль порушника звернув у кювет, наші хлопці не встигли зорієнтуватися та злетіли разом з ним, отримали тілесні ушкодження. Автомобіль було сильно пошкоджено. Також нещодавно водій, не впоравшись з керуванням, врізався у наш автомобіль. Водій пояснив, що у нього запала пляшка у педаль гальма. Пошкодження досить великі, а водій не мав страхового полісу. Розумієте, «Тойота Пріус», яка виїхала 19 квітня минулого року, вона не глушиться до цього часу. Ми маємо мастила, ми найшвидше змінили гуму. Машини багато наїхали, але все ж працюють ефективно, - каже він.

Заступник начальника патрульної поліції м. Рівне Андрій Крутень: Хочу запевнити, що ДТП, які трапилися під керуванням наших працівників, здійснювалися під час виконання службових обов’язків. Перший випадок – це коли в Сарнах, як сказали, другий – суміжний фактор: неналежним чином утримувалася дорожня мережа. 

Читайте також: У РІВНОМУ ЧЕКАЮТЬ «ГРОЗУ» НЕДОБРОСОВІСНИХ ВОДІЇВ
 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...