У Рівному готують до відкриття унікальний скеледром вартістю 110 000 євро (фото)

10.04.2017, 07:48      Переглядів: 4542

У травні в мікрорайоні Ювілейний відкривають скеледром «Козак». Планується, що атракціон буде доступний не лише для відвідувачів мотузкового парку «Тарзан», але й для спортсменів. Ініціатор цієї ідеї Олександр Петров розповідає, що, можливо, згодом тут проходитимуть чемпіонати зі скелелазіння. А поки що тривають останні роботи для того, щоб відкрити велетенську споруду. До речі, її висота сягає більше 15 метрів - на верхівці також розмістять оглядовий майданчик.

Сама ідея скеледрому з’явилася два роки тому. Дизайн-проекту замовляли в Києві, проте зрозуміли, що це буде надто дорого (більше 10 тисяч доларів), тому залучили рівненських проектантів, каже Олександр Петров.

- Зазвичай роблять просто стіну, а ми вирішили це поєднати з архітектурною спорудою, якою можна було б пишатися, - запевняє він.

Загалом проект вартував 110 тисяч євро. Проте це ще не остаточна сума, бо будуть доопрацювання.

Відкриття могло відбутися раніше, проте, за словами Олександра Петрова, цей час тривало погодження документів з міською владою. Нині призначили дату на перше травня.

В подальшому скеледром хочуть удосконалювати та, окрім розваг, проводити змагання: 

- Є ідея в наступному році зробити всередині «Козака» траси для спелеологів, - розповідає Олександр Петров. 

Проект, за його словами, є унікальним. До нього, мовляв, вже зверталися за тим, щоб продати ідею.

Мотузковий парк теж планують далі облаштовувати. Надіються, що міська влада до відкриття виконає обіцянку асфальтування доріжок. В цьому році ще й планують побудувати басейн для водних розваг. Також проводитимуть змагання з волейболу. Можливо, поставлять безкоштовні спортивні тренажери.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...