У Рівному за смерть пацієнта продовжують судити лікаря обллікарні

20.03.2017, 09:37      Переглядів: 1860

У Рівному продовжують судити лікаря Рівненської обллікарні Віктора Водоп’яна, який обвинувачується у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 ККУ. За словами судді Мар’яна Головчака, на попередньому засіданні досліджували висновок експерта і оголосили перерву у зв’язку з тим, що не було захисника обвинуваченого В. Гнатущенка.

Нагадаємо, смертельна ДТП на вул. Соборній сталася у червні позаминулого року - мотоцикліста Ростислава Федорова збив автомобіль «Форд Фієста». Чоловіка привезли до лікарні у свідомості. Він ще втішав налякану дружину та вмовляв її не відмовлятися від святкування дня народження. Ростислав був упевнений, що лікарі про нього подбають. У смерті пацієнта родичі загиблого звинуватили лікарів. Свою вину обвинувачений лікар Віктор Водоп’ян не визнає.

Читайте також: «ЛІКАРІ НАВІТЬ НЕ ЗАКРИЛИ ЙОМУ ОЧІ. МАМА ЗАКРИВАЛА», - У РІВНЕНСЬКОМУ СУДІ СЛУХАЮТЬ ВДОВУ РОСТИСЛАВА ФЕДОРОВА

РІВНЕНСЬКИЙ ЛІКАР, ЯКОГО ОБВИНУВАЧУЮТЬ У СМЕРТІ ПАЦІЄНТА, ЗАЛУЧИВ ЩЕ ОДНОГО ЗАХИСНИКА (ФОТО)

Сьогодні ж суд оголосив перерву у зв’язку з витребуванням документів про те, чи мають житомирські експерти, які проводили експертизу, відповідний сертифікат. Наступне засідання - 23 березня, о 9.30.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...