Начальник обласної ДАБІ судиться через статтю «Мічуда заважає Немешу?»

19.03.2017, 18:24      Переглядів: 1755

У Рівненському міському суді цього тижня відбулося чергове засідання за позовом начальника обласної ДАБІ Ігоря Мічуди до фізичної особи Оксани Овдійчук про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, яку позивач оцінив у 90 тисяч гривень. Йдеться про статтю в газеті «Рівне вечірнє» «Мічуда заважає Немешу?». Редакція видання є третьою особою в процесі, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача.

На судове засідання з’явилася відповідач – Оксана Овдійчук, її представник Віталій Грабовський, представники позивача – Тетяна Гусак, Олена Терещенко, з «Рівне вечірнє» не прийшов ніхто. Також на засідання прийшли представники ЗМІ. Оксана Овдійчук не заперечувала проти знімання судового процесу, однак категорично була проти фото- та відеофіксації її зовнішності.

Суддя Кучина задовольнила це клопотання та заборонила журналістам знімати зовнішність відповідача у справі. Фізична особа О. Овдійчук наполягала на участі третьої особи – редакції «Рівне вечірнє». Проте суд ухвалив заслухати сторони процесу без присутності останніх.

Тетяна Гусак звернула увагу на те, що в представника відповідача – Віталія Грабовського не було пред’явлено ордеру, на підставі якого він надає правову допомогу. Суддя наполягла на наданні ордеру, через те, власне, справа була й відкладена, на цьому наполягала відповідач. Тетяна Гусак вважає, що в Оксани Овдійчук є достатньо повноважень, щоб представляти себе в суді.

У судовій справі оголосили перерву для надання відповідних документів відповідачем, які підтверджують повноваження вказаної особи у судовому засіданні. Справу відклали на 6 квітня, 14.00.

- 14 липня 2016 року в газеті «Рівне вечірнє» була надрукована стаття, яка називалася «Мічуда заважає Немешу?». Відповідне інтерв’ю в цій статті давала Овдійчук Оксана Олександрівна з приводу тих подій, які відбулися за адресою: м. Рівне, вул. Ст. Дем’янчука 1А. І практично в цьому своєму інтерв’ю вона звинуватила Мічуду Ігоря Володимировича, інтереси якого ми представляємо, в тому, що він замовив обшук адвокатського об’єднання і що цей обшук був потрібний Ігорю Мічуді і що в Оксани Олександрівни є документи, які викривають діяльність Ігоря Мічуди. Фактично коли ми зайнялися цією справою та направили Оксані Олександрівні пропозицію про спростування даної інформації, нашого листа вона не отримала, тому ми обрали інший правовий засіб захисту честі та гідності та спростування недостовірної інформації, а в даному випадку ми вважаємо цю інформацію недостовірною, – це подання позову до Овдійчук Оксани Олександрівни про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди, - розповіла після засідання Олена Терещенко.

Читайте також: ЛАЩУК У РІВНЕНСЬКОМУ СУДІ: «Я ПО ФЄНІ НЕ БОТАЮ!»

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...