На сесії «зганьбили» «радикала»

14.03.2017, 17:16      Переглядів: 1584

На сесії Рівненської обласної ради нарешті узгодили звернення до керівництва країни щодо силового розгону блокадників на 16 Редуті. Депутати через одне питання ще зібралися о 14-ій годині, однак, дійшли згоди з громадськістю лише через дві години. Раніше активісти пропонували свої доповнення, тому депутати пішли в нарадчу кімнату.

У РІВНОМУ ОБЛАСНІ ДЕПУТАТИ ПЛАНУЮТЬ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА ЩОДО РОЗГОНУ БЛОКАДНИКІВ

Після цього голова облради Микола Драганчук заявив, що було досягнуто консенсусу.

- Деякі вимоги, на яких наполягали представники громадськості, ми включили, - каже він.

Активістка Любов Українчук наполягала на забороні торгівлі товарами саме російського виробництва. А коли депутат-«радикал» Сергій Свисталюк сказав, що депутати не можуть «давати правову оцінку посадовій особі, такій як Аваков», то почув на свою адресу крики «Ганьба!». Бо ж вимогою активістів було відправка Авакова у відставку та передача його слідству.  

- Можна мені казати «Ганьба», але я маю на це цілковите право. Кричіть далі «Ганьба», якщо я того заслужив, - заявив депутат.

У підсумку активісти були задоволені тим, що прийняли депутати, деякі їхні вимоги не врахували, проте головні з них прийняли, сказав голова облради Микола Драганчук. Попросили також показати, хто не проголосував - 42 депутати за, а не голосували депутати Шарманський та Лобчук. 

- Це складне звернення, бо народжувалось у муках. Вчора громадськість виклала ключові вимоги. Ми постарались їх матеріалізувати у звернення. Ми були зобов’язані внести вимоги у рішення, підготовлене раніше. Сесія затяглася через те, що не було погодження в деяких питаннях. Так, ми проголосували за те, щоб не були покарані люди, які блокували торгівлю на блокпостах, щоб тих людей не притягали до відповідальності, в т.ч. кримінальної. Крім того ми звернулися до київської влади, щоб економічні зв’язки з країною-агресором були припинені. Ми також внесли пункт про заборону торгівлі російськими товарами. Це також низка інших питань, в т.ч. звільнення посадових осіб, які були причетні до розгону блокади, - розповів Микола Драганчук.

Читайте також: МУЛЯРЕНКО ДО ПІКЕТУВАЛЬНИКІВ: АДМІНІСТРАЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА ЗНАЄ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...