«Нам немає що їсти!», - студенти штурмували РДГУ (фото+відео)

24.02.2017, 13:12      Переглядів: 4015

У Рівному доведені до зубожіння студенти пікетували Рівненський державний гуманітарний університет. Хоч стипендія в порівнянні із заробітними платами чиновників в них нікчемна, проте давала змогу хоч якось прожити, а тепер, бідкаються студенти, позбавлені елементарного – купити їжі. У виші, мовляв, постійно їх «годували» обіцянками.

У бухгалтерії університету нічого зробити не можуть. Кажуть, що кошти є, але виплатити не можуть, киваючи на Міністерство. Крім того головний бухгалтер університету Марія Андрощук заявила, що студенти самі в цьому винні, бо не звертались.

Натомість студенти питають, чому ж тоді вчасно виплачують зарплату викладачам, у Марії Андрощук на це свої пояснення – Міністерство освіти не прийняло паспорт державної установи.

- Нам обіцяли, що до 20 лютого стипендію виплатять, але не зробили цього. Нам сказали, що ми не подали копії паспортів. Студенти справді не мають що їсти, в нас немає три гривні на проїзд, немає чим заплатити за конспекти, не маємо чим заплатити за гуртожиток. Немає взагалі коштів і нам нічого не кажуть. Але в інших університетах виплатили стипендії. Чому стипендії не отримують студенти РДГУ – адекватної відповіді немає, - розповіла студентка Марія Котирло.

Після того як студенти штурмували головний корпус, головний бухгалтер Марія Андрощук пообіцяла, що стипендію виплатять… але пізніше. Крім того вона запевнила, що порозмовляє із бухгалтерами щодо скарг студентів на хамське ставлення. Також студенти попросили опубліковувати повідомлення про затримку виплат, якщо це буде надалі.

ОновленоДИВЛЮСЯ, ЩО ВОНИ ТЯГНУТЬ. МОЖЕ, В КИЄВІ ГРОШЕЙ НЕМАЄ, - ПОСТОЛОВСЬКИЙ ЩОДО ЗАТРИМКИ СТИПЕНДІЙ ТА ЗАРПЛАТИ ВИКЛАДАЧАМ

На фото головний бухгалтер Марія Андрощук

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...