У районі між залізничною лікарнею та Рівненським СІЗО, це вулиця Руська, зникло опалення.
Фото ілюстративне YouTube
У районі між залізничною лікарнею та Рівненським СІЗО, це вулиця Руська, зникло опалення. Причини наразі невідомі, але як розповів один з місцевих мешканців, ймовірно, опалення немає через те, що в системі зникла вода. Рівняни пішли пікетувати місцеву котельню. На місце викликали мера Рівного Володимира Хомка. Наче він вже їде, а також ще один із міських депутатів.
За попередніми даними, без опалення залишилися чотири багатоповерхівки, гуртожиток та залізнична лікарня. Рівняни обурені та заявляють про надзвичайну ситуацію, кажуть, що про це має знати все місто.
Нагадаємо, місяць тому через п`яних кочегарів частина Рівного залишилася без опалення.
Оновлено: РІВНЯНИ ПІКЕТУЮТЬ КОТЕЛЬНЮ (ФОТО)
ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ ВЛАДИ, РОЗЛЮЧЕНИЙ НАТОВП ГОТОВИЙ ПЕРЕКРИТИ СОБОРНУ (+ФОТО)
