Як Муляренко боксував у спортзалі (відео)

01.02.2017, 14:22      Переглядів: 1112

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко прийняв естафету від патрульної поліції Рівного "22 віджимання" на підтримку ветеранів-військовослужбовців. 

Естафету в подальшому передав керівнику Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу, голові Хмельницької ОДА Олександру Корнійчуку та своєму заступнику - Ігорю Тимошенко, а також керівнику апарату Рівненської ОДА Олександру Бірюкову, депутатам Рівненської міської ради Сергію Паладійчуку, Богдану Гапяку, народним депутатам Василю Яніцькому, Олександру Дехтярчуку та Юрію Вознюку.

До флешмобу #22PushupChallenge вже доєдналися керівники країни, начальники багатьох управлінь, а також поліцейські, рятувальники та інші. Таким чином учасники естафети хочуть звернути увагу на проблеми військових, які брали участь в зоні бойових дій на сході, а також стосовно їхньої реабілітації та подальшої соціальної адаптації. 

Акція розпочалася в США. Цифра, як пишуть ЗМІ, також не є випадковою, адже як з`ясувалося, щодня накладають на себе руки 22 ветерани. Відповідний звіт самогубств оприлюднив Департаменту у справах ветеранів США. 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...