«Людина залишається на свободі і робить все, що хоче», - журналістка про погрози депутата Рівнеради

11.01.2017, 19:42      Переглядів: 3112

Допис про тиск та погрози з боку депутата Рівнеради Олександра Бабата журналістка Інна Білецька написала вчора. В ньому зазначала, що депутат звинуватив її у крадіжці фамільного хреста та додала скріншот переписки з Олександром Бабатом. Вочевидь, даний акаунт, хоч й під іншим ніком, але все ж належить депутату (це легко перевірити за його номером телефону). Більше того сам Бабат не заперечує, що звинувачує журналістку в крадіжці.

Власне, Інна Білецька говорить, що до зустрічі з депутатом під час роботи над матеріалом щодо зникнення будівельника Андрія Артвінського, з ним не спілкувалася. Версію депутата нам почути не вдалося, адже перший дзвінок від журналіста порталу «ЧаРівне.інфо» пан Бабат проігнорував, наступного разу він підняв слухавку, але на запитання, чи у нього є дві хвилини часу, відповів, що немає та кинув слухавку.

Журналістка нам розповіла, що погроз у Фейсбук більше немає, але вона перебуває у стані очікування. Звинувачення депутата в крадіжці розцінює як тиск на журналіста.

- Бабат спілкується з певною категорією людей, за моїми даними. І ці люди близькі до криміналітету, наскільки я знаю. Це людина з 90-их. І зрозуміло, що в мене виникають певні побоювання за мою безпеку. І те, що він депутат, мене жодним чином не заспокоює. Вчора протягом дня він не припиняв мені писати – «поверни хрестика», «твоє життя зміниться назавжди», «ти сядеш за крадіжку хрестика». Але я не знаю, про який хрестик може йти мова, - зазначає Інна Білецька.

На фото Інна Білецька

Хоч якихось прямих звинувачень життю та здоров’ю не було, але журналістка розповідає, що це вплинуло на неї психологічно.

- Коли я робила матеріал, то я зверталася за коментарем. Так, ми заходили до нього на подвір’я. Але в хату ми не заходили, тому доступу до його речей не мали. Я вважаю, що як журналіст я повинна була використати всі можливості, щоб отримати його коментар. А те, що він буде вигадувати – то це нічим іншим як тиском на мене назвати не можна. Це вже не жарти. Крім того в прокуратурі говорять, що не оголошують підозру, бо вже призначено близько десятка експертиз. Людина залишається на свободі і робить все, що хоче, - каже Білецька.

Зі її слів, після пояснень про тиск та переслідування, Бабат почав вести мову про суди. Відтак, журналістка вирішила написати заяву в поліцію. Але водночас питає, чому Олександр Бабат має претензії саме до неї.

- Зі мною були інші журналісти. Крім того на подвір’ї стояли машини, було чути голоси інших людей. Підозрюю, що протягом місяця до нього багато людей ходило. Минув місяць і тільки зараз він придумав, що я взяла хрестика. Це абсолютна вигадка, - переконує Білецька.

У відділі комунікації поліції області підтвердили, що заява від журналістки була зареєстрована в Рівненському відділі поліції та внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені правопорушення, або інші події. В той же час заяв від пана Бабата про крадіжку хрестика не надходило.

У своєму дописі Інна Білецька зокрема зверталася й до очільників ВО «Батьківщина», адже даний депутат представляє саме цю політсилу в Рівнераді. Ще вчора народний депутат Сергій Євтушок дав пояснення з цього приводу. 

А сьогодні від облорганізації партії оприлюднили звернення до прокурора області та начальника поліції області, в якому просять підтвердити, або спростувати слова журналістки.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...