Спогади відомих рівнян про Романа Греська

11.01.2017, 18:35      Переглядів: 1680

Cьогодні, 11 січня, у Рівному прощалися із начальником міського управління держгеокадастру Романом Греськом. Він помер на 54-му році життя внаслідок онкозахворювання. Портал «Чарівне.інфо» разом із відомими рівнянами пригадали, яким був Роман Гресько.

Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко розказує, що познайомилася із паном Греськом ще у 2004 році.

- Я познайомилася із Романом, коли він тільки прийшов працювати у Рівне. Це відкрита людина з широкою душею, сім’янин. В нього залишилися донька, син, дружина і троє внуків. Він їх усіх дуже любив. Він насправді був фахівцем, професіоналом у своїй справі. Коли до нього зверталися з приводу якихось земельних питань – він завжди знав, що відповісти, орієнтувався в питаннях. Ось на початку січня він мені подзвонив і сказав, що ще при свідомості хоче попрощатися зі мною, щоб я прийшла. Відчував щось, що може статися. Був дуже відкритою людиною. Рівненщина, і не лише Рівненщина, а й вся Україна втратила фахівця, - ділиться з нами спогадами пані Богатирчук-Кривко.

- Роман Гресько - чудова дуже людина. У всіх відносинах він був дуже фаховим. Я не знаю, чи Рівне коли-небудь матиме такого управлінця, як він. Це просто хороша людина. Наше місто невелике, тому всіх фахових і хороших людей знали усі. Шкода, що пішов з життя так рано, - розповідає депутат Рівненської міської ради Тамара Тимощук. І додає, що він був людиною, яка за своє життя зробила багато чого хорошого.

Перший заступник голови Рівненської облради Олександр Корнійчук теж наголошує на тому, що Роман Гресько був професіоналом.

- Ми знайомі з паном Романом дуже давно, ще від часу роботи в Острозі, ми обоє звідти. Ми спілкувалися дуже довгий період. Зокрема, з 2006 по 2010 рік були депутатами Острозької міської ради. Я знаю, що він гарна людина. Також - це людина-професіонал своєї справи, яка була надзвичайно віддана своїй роботі. Він настільки був фаховим, що усі зверталися до нього і радилися із усіх земельних питань і земельного законодавства. Він завжди був на висоті. Сьогодні, дізнавшись про те, що сталося, впевнений, що це надзвичайно велика втрата для його дітей і сім’ї. Побачивши, скільки людей сьогодні було на похороні, можна зрозуміти, що це була гарна людина. Тому всі з великим сумом і співчуттям прийшли провести його у останню путь. За минулий рік я декілька разів звертався до нього з різних питань, і він завжди казав, що його хворобу можна побороти і що все буде добре. В нього був оптимізм великий, що от ніби все налагодиться. Але сталося непоправне, - говорить пан Корнійчук.

Депутат міської ради Любов Романюк каже, що, на жаль, була знайома із Роман Греськом нетривалий час: "На жаль, близько з ним не була знайома. Він був професіонал, фахівець. Був хорошою людиною".

Редакція порталу "ЧаРівне.інфо" також висловлює співчуття родині померлого.

Анастасія БОДНАРСЬКА

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...