Сало відпочиває, тому суди не відбуваються

11.01.2017, 16:30      Переглядів: 900

У Рівненському окружному адміністративному суді сьогодні мали розглядати 20 справ, зокрема, які стосуються бурштинових земель Рівненщини, але практично всі скасували, бо з трьох суддів, які можуть вести засідання, двоє не прийшли на роботу. Як виявилося, судді Андрія Сала не буде з 11 по 13 січня, бо він у відпустці.

ЗВІДКИ В САЛА «BMW X5»? (+ВІДЕО)

Також, нагадаємо, на лікарняному перебуває інший суддя цього суду - Юрій Гломб, через що не відбулося засідання за участю екс-заступника прокурора області Андрія Боровика, який хоче повернути посаду.

Окрім них, веде судові засідання ще в.о. голови суду Людмила Жуковська, проте бурштинові справи має розглядати колегія суддів, повідомляє "РВ". 

Нагадаємо, що чотири пов’язані між собою фірми, яким обласна рада не погодила клопотання на отримання спецдозволу на геологічне вивчення бурштинових родовищ Рівненщини, зокрема дослідно-промисловий видобуток бурштину, через суд хочуть отримати спецдозволи. Двом фірмам Рівненський окружний суд вже задовольнив позови. Нині мали розглядати справи ще двох.

Додамо також, що через відсутність суддів у Рівненському окружному адмінсуді відтягується розгляд справ підприємств, які судяться з державними органами влади з вимогою скасувати певні рішення останніх.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...