Як затриманий на півмільйонному хабарі голова сільради веде засідання виконкому (відео)

11.01.2017, 15:22      Переглядів: 1272

Голова Зорянської сільради на Рівненщині, попри те, що влітку був затриманий співробітниками СБУ на хабарі у півмільйона гривень, головував на виконкомі. Нагадаємо, термін відсторонення Михайла Олійника від посади закінчився 8 січня, тому вчора підозрюваний в хабарництві голова вийшов на роботу.

Сьогодні ж на 15.30 в Рівненському міському суді призначено засідання, на якому вирішуватимуть – чи продовжувати термін про відсторонення Михайла Олійника від посади. Розглядатиме справу колегія суддів Розогін С.В., Діонісьєва Н.М та Крижова О.Г., повідомила журналіст Вікторія Мамотюк.

- Найшвидший виконком за весь час мого перебування там. Лише 7 хвилин, легкий помах рук і вже з 1 лютого 2017 року населення буде платити за водопостачання по 10 грн. за 1 куб.м., а в сумі з водовідведенням – 20 грн. за 1 куб.м. Використав 10 кубів – занеси 200 грн. Браво! І все законно! Як за помахом чарівної палички. Зразу видно, що вже є голова на своєму місці, руку тягнув найперший, - написав член виконкому Сергій Делідон.

На фото Михайло Олійник під час затримання

Нагадаємо, голову Зорянської сільради Михайла Олійника, до речі, також колишнього настоятеля Свято-Михайлівського храму УПЦ КП, затримали на хабарі в півмільйона гривень на стоянці навпроти Рівненської облдержадміністрації. Він був взятий під варту, проте вийшов із СІЗО, оскільки за нього заплатили заставу на суму 580 тисяч гривень.

 Відео Sergey Delidon

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...