У Рівному продовжують судити хірурга обласної лікарні (+фото)

11.01.2017, 12:40      Переглядів: 1718

У Рівненському міському суді продовжується засідання за обвинуваченням торакального хірурга Віктора Водоп’яна щодо неналежного виконання службових обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. На сьогоднішнє судове засідання з’явилися потерпілі, обвинувачений, його адвокат Володимир Гнатущенко та два свідки – Любов Мельник, Галина Герус.

Першою допитували Любов Мельник, лікаря приймального відділення обллікарні. Наступною свідчення давала медсестра приймального відділення Галина Герус.

На фото свідок Мельник

На фото суддя Головчак

Нагадаємо, смертельна ДТП сталася на вул. Соборній у червні позаминулого року - мотоцикліста Ростислава Федорова збив автомобіль «Форд Фієста». Чоловіка привезли до лікарні у свідомості. Він ще втішав налякану дружину та вмовляв її не відмовлятися від святкування дня народження. Ростислав був впевнений, що лікарі про нього подбають. Але пацієнт помер у лікарні. Родичі Ростислава відразу заявили про вину лікарів у його смерті. Свою вину обвинувачений лікар Віктор Водоп’ян не визнає.

Читайте також: «ЛІКАРІ НАВІТЬ НЕ ЗАКРИЛИ ЙОМУ ОЧІ. МАМА ЗАКРИВАЛА», - У РІВНЕНСЬКОМУ СУДІ СЛУХАЮТЬ ВДОВУ РОСТИСЛАВА ФЕДОРОВА

Наступні засідання призначили на 19 січня, на 9-ту годину, 25 січня, на 10-ту та 30 січня, на 9-ту годину. 

На фото свідок Герус

 

 

Денис ГРИЩУК
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...