Чи добудує депутат Немеш незаконну багатоповерхівку?

06.01.2017, 14:37      Переглядів: 3526

Днями Рівненський окружний адмінсуд в особі судді Андрія Сала залишив без розгляду позовну заяву ТОВ «Рівненський МЖК» до ДАБІ в особі Управління ДАБІ у Рівненській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинення певних дій. Позивач має право подати апеляційну скаргу в зазначені законодавством строки (протягом п’яти днів з дня оголошення ухвали). Але начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда вже переконує, що таким чином справа щодо знесення багатоповерхівки на вул. Гайдамацькій, 13 Б, зведення якої, нагадаємо, пов’язують із депутатом Рівнеради Василем Немешем, поновиться.  

Зі змісту заявленого позову вбачалося, що позивач просить суд: - визнати протиправними і скасувати рішення Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненської області про повернення ТОВ «Рівненський молодіжний жилий комплекс» декларації про початок виконання будівельних робіт на об`єкті "Будівництво багатоповерхового житлового будинку з нежитловими приміщеннями (будівельний №8). 2 черга в м.Рівне, вул. М. Струтинської, 13-б"; - зобов`язати Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області зареєструвати декларацію про початок виконання будівельних робіт на об`єкті "Будівництво багатоповерхового житлового будинку з нежитловими приміщеннями (будівельний №8). 2 черга в м.Рівне, вул. М. Струтинської, 13-б" та декларацію про тпочаток виконання будівельних робіт на об`єкті "Будівництво багатоповерхового житлового будинку з нежитловими приміщеннями (будівельний №8). 3 черга в м.Рівне, в районі вулиць Гагаріна та вул. ОСОБА_1 (друга черга МКР МЖК)", які були подані 21.07.2016.

Раніше суддя адмінсуду Юрій Гломб у справі про знесення багатоповерхівки задовольнив клопотання ТОВ «Рівненський МЖК» про зупинення провадження. Адвокат Столяр вважав, що така ухвала судді дає підстави говорити про те, що справа буде поновлена через рік часу.

Однак, іншу думку має начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда. Зазначає, що справа про знесення багатоповерхівки може продовжитися в найближчий час.

- У свій час ми скасували декларацію на другу і на третю чергу. Це вони подали позов. щоб визнати наші дії протиправними. Їм немає, чим апелювати. Відповідно це затягування судів. Гломб зупинив справу про знесення до вирішення цих справ. Тобто таким чином йде юридична маніпуляція, щоб відтягнути свою кончину, як на мене. Перше рішення вже є. І якщо вони не подають апеляцію, тоді ми звертаємося про поновлення справи про знесення. Все йде до кінця і буде до кінця доведено, - розповідає Ігор Мічуда.

В такому випадку далі ДАБІ ставить прокуратуру до відома про доведеність правоти скасування декларації, відповідно, після цього має поновитися розгляд справи про знесення.

Нагадаємо, багатоповерхівка на Гайдамацькій, 13 Б збудована самочинно. За словами мешканців 4-поверхівки, що поруч, 11-поверхівка вже практично добудована і будувалася всупереч скасованій декларації. Більше того рівняни розповіли, що квартири також продаються. А поруч будується третя черга. Це також підтвердили у самому МЖК – квартири ІІ та III-IV секцій ще можна придбати. Тобто перешкод забудовник не вбачає жодних, навіть попри багаточисленні скарги рівнян. Зрозуміло, що зведена 11-поверхівка не є малоповерховою будівлею. І в даному випадку є нецільове використання земельної ділянки. Окрім того будівництво було проведено з істотним порушенням будівельних норм – як доказ було надано листи від «Рівнегазу», «РІвнеобленерго» з відсутністю технічних умов. Мешканці 4-поверхівки розповідають, що не мають права користуватися встановленими котлами, оскільки вони не пройшли технічні умови. Тому змушені ними користуватися самовільно. Вимоги рівнян залишаються тими самими – не будувати висотки та замінити котли. Мешканці 4-поверхівки кажуть, що якби знали, що там будуть усі 11-поверхівки, то не купували б квартири, адже це їм створює багато проблем. Таким чином вони визнають, що їх обманули.

Попри це забудовник наполягає на своєму. А депутат Василь Немеш офіційно визнав, що має причетність до багатоповерхівки. На сесії Рівнеради він заявив: «Я той будинок все одно добудую! І люди туди заселяться».

Як відомо, фірма «Рівбуд» є одним із засновників генпідрядника будівництва. А засновником ЖБК «Рівбуд» був депутат Рівнеради Василь Немеш.

Читайте також: «МИ БОЇМОСЯ ЗА СВОЇ ЖИТТЯ!», - РІВНЯНИ ПІКЕТУЮТЬ СУД (ФОТО)

НА НЕЗАКОННЕ БУДІВНИЦТВО ДЕПУТАТА-РАДИКАЛА У РІВНОМУ ПРИБУЛИ ПАТРУЛЬНІ (ФОТО+ВІДЕО)

БЛИЗЬКІ ДО ДЕПУТАТА ЗАБУДОВНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ПОЗБАВЛЯТИ РІВНЯН ПРАВ

ЧИ ПОНЕСЕ ДЕПУТАТ РІВНЕРАДИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СТРІЛЯНИНУ?

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...