Село на Рівненщині стало відоме загалу через «ноутбук за 200 тисяч»

31.12.2016, 15:47      Переглядів: 4374

Активісти викрили ще одну підозрілу допорогову закупівлю на Рівненщині. Причому їх може бути декілька. Бабинська сільська рада Гощанського району укладала договори з одним тим самим підприємцем – Володимиром Володимировичем Мастерко.

На фото ФОП Мастерко

Так, в ФОПа Мастерко В.В. Бабинська сільська рада закупила не лише оргтехніку, але й, наприклад, комплекс тренажерів. В особі покупця - голова Бабинської сільради Олег Гречич. Ці всі тендери зацікавили активістів, які й оприлюднили це у своїх постах. Інформація викликала жваве обговорення у мережі Інтернет.

- Дивився інші виграні тендери даного ФОП. Іноді були конкуренти. У даному випадку конкурентів немає. Крім того, ще є шість тендерів про закупівлю саме Бабинською с/р, де переможцем є ФОП Мастерко. То є дуже підозріло. Іще: всі сім тендерів були створені в період з 19 по 28 грудня і "виграні" 30 грудня, - пише користувач Віталій Ющук.

Можливо, на 200 тисяч був закуплений не один ноутбук, а 18, або 20. Інформацію у Бабинської сільської ради підтвердити, або спростувати поки що не вдалося, бо на дзвінки не відповідають. Так само поза зоною досяжності номер телефону, який вказаний на сайті Prozorro. Не вдалося додзвонитися й до продавця, телефон якого також не дійсний. Від себе портал «ЧаРівне.інфо» надіслав інформаційний запит до Бабинської сільської ради.

Але якщо навіть це був не один, а декілька ноутбуків, то суму у 200 тисяч гривень все одно називають зависокою, адже аналоги таких комп’ютерів продаються за близько 6 тисяч гривень, а не за ту вартість, яку пропонує ФОП Мастерко.

Активісти ставлять питання – чому не було вказано кількість техніки, як це роблять в інших договорах.

- Там десь писали, що це не один ноутбук, а 20, то важливо уточнити. Скоріш за все некоректно склали договір і звіт, не вказавши кількість та ціну за одиницю. Але може бути і не 20, а після скандалу зроблять 20, - зазначив керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук.

Як пише активіст Олексій Тамразов, Бабинська сільська рада закупила не лише техніку найменування ноутбук Asus X541SA з маніпулятором, але й «Мікроскоп з LCD - дисплеєм і 2000 збільшенням» у ФОПа Колесніка В.О., сума - 156 800 грн, телевізор 43"LG з кріпленням і комунікаційними елементами, 199 940 грн., металокерамічна складна дошка з магнітною поверхнею підвищеної стійкості (198 900 грн), проектори, проекційні екрани (199 800 грн), фотоапарат, відеокамера, акустична система (139 500 грн) – все в того таки ФОПа Мастерко.

 

Якщо ж поглянути на інші закупівлі за участю ФОП Мастерко, то там фігурують значно менші суми.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...