Прокурори зібрали у себе депутатів

28.12.2016, 12:50      Переглядів: 927

У Рівненську місцеву прокуратуру запросили депутатів місцевих рад, представників громадськості, щоб провести круглий стіл з приводу результатів роботи прокуратури протягом року. Так, прийшли депутати Рівнеради Анатолій Чугуєвець, Олександр Нестерук, Олександр Курсик, Анна Іванова, депутат обласної ради Олександр Гомон, помічник народного депутата Олега Осуховського Дмитро Козачок, представники від громадськості Олександр Бардаш та Ліана Диновська.

- Звичайно, є проблемні питання в органах прокуратури. Це перш за все питання стану злочинності, - розпочав місцевий прокурор Володимир Самардак.

- Я вважаю, що прокуратура протягом року зробила багато в актуальних справах – це і боротьба з ігровим бізнесом та інші злочини, - додав він.

Прокурори розповідають, що причиною росту злочинності є зокрема соціально-економічне становище населення, найчастіше трапляються злочини проти власності (більше 80%, це крадіжки, грабежі). Щодо профілактики сказали, що реформа поліції зменшила кількість дільничних інспекторів, але реформа патрульної поліції ще не дала всіх очікуваних результатів.

Сталося сім умисних вбивств, які є всі розкритими, вчинена велика кількість нападів. Треба сказати, що спостерігається велика к-сть дорожньо-транспортних пригод, зазначає заступник місцевого прокурора Андрій Максимчук. Також говорить, що в шатному відділі поліції не вистачає 12 слідчих.

- На сьогодні закінчили більше 500 проваджень. Нами задокументовано діяльність декількох груп, які вчиняли грабежі, на їхньому рахунку незаконні заволодіння транспортних засобів, надіємося, що наша спільна робота з поліцією дасть результати у наступному році, - звітує Максимчук.

Разом з тим, Володимир Самардак зазначив, що слідчим підвищили зарплату, але це суттєво не відобразилося на їхній роботі: «Їм, звісно, має бути висока зарплата, але має бути пропорційна. І не можна сказати, що робота покращилася», - переконує він. 

На круглому столі триває обговорення інших питань, зокрема мова зайшла про муніципальну поліцію та камери спостереження за програмою «Безпечне місто» - аби убезпечити злочинність у той чи інший спосіб: «Думаю, що в наступному році ми це втілимо у життя», - прогнозує депутат Олександр Нестерук.

Прокурори погоджуються і кажуть, що це буде насторожувати злочинців не вчиняти злочини.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...