У Рівному обирають представників громадськості до поліцейської комісії поліції охорони (фото)

09.12.2016, 12:00      Переглядів: 816

У Рівному розглядають кандидатури від громадськості до поліцейської комісії Управління поліції охорони. На постійній комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції Рівненської облради розглянули три кандидатури – Петра Гарвата, Олександра Дроздюка та Юлії Карнасевич.

З трьох кандидатів треба обрати двох. Кандидати коротко розповіли про себе. Розпочав Петро Гарват.

- Мене рекомендує рада спілки ветеранів та пенсіонерів професійного училища держслужби охорони. Працюю в університеті водного господарства, заступником директора інституту права, - повідомив Гарват.

Депутат Валентин Королюк сказав, що добре знає Гарвата: «Це справжній полковник. Він достойний представляти тих, хто його рекомендує. Буду наполягати, щоб він був одним із двох», - наголосив депутат. Голова комісії Валентин Крока також знає кандидата давно, зокрема з «політичних баталій».

- У мене немає претензій. Думаю, що ми будемо Вас рекомендувати, - каже Крока.

Як пише Радіо Трек, 64-річний Петро Гарват має освіту правознавця після закінчення Ленінградського вищого політичного училища МВС СРСР, має 20-річний досвід роботи в міліції (з 1980 по 2000 рік). Працював на посадах начальника Кузнецовського міськвідділу міліції, заступника начальника Рівненського облуправління міліції. Очолював представництво уповноваженого ООН з захисту прав людини на Рівненщині. Був керівником облорганізації ВО «Батьківщина».

Валентин Крока запитав у наступного кандидата Олександра Дроздюка, як йому вдається працювати в декількох місцях, адже є головним спеціалістом з питань правової та організаційно-методичної роботи обласного комітету Профспілки працівників держустанов, заступником голови молодіжної ради Профспілки працівників держустанов на громадських засадах.

Третя кандидатка – Юлія Карнасевич повідомила, що працює в банківських установах вже 11 років. Нині – у банку «Форвард». Але до того працювала у тих банках, які збанкрутували (зокрема «Михайлівський»). З цього приводу вона пожартувала – мовляв, «на третьому карма закінчилася».

Депутати також жартували, що кандидатка «змінила дуже багато банків. І всі розвалилися».

У комісію 35-річну Юлію Карнасевич просить включити рівненська поетеса Неоніла Диб`як.

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...