"Сидимо вже 3 годину в аеропорту. Обіцяють, що полетимо", - рівняни з Єгипту знову полетіли у Київ (ФОТО)

02.12.2016, 17:45      Переглядів: 3210

Сьогодні, 2 грудня, літак з 164 особами на борту, серед яких і декілька дітей, черговий раз з Єгипту полетів у київський "Бориспіль" замість того, щоб зробити посадку на рівненському летовищі. Як стало відомо кореспонденту "ЧаРівне", таким було рішення командира екіпажу.

Рівнянка Ірина одна із тих, хто вже четверту годину чекає відльоту додому. Вона каже, що вже б і на таксі поверталася у Рівне, але у "Борисполі" туристам не видають багаж.

- Сидимо вже 3 годину в аеропорту. Обіцяють, що полетимо. Прилетіли ми в аеропорт біля 13 години. Авіакампанія "Браво", коли ми вилетіли в 9 годині, дала пасажирам бутерброд, чай і кексик. На ногах ми з пів четвертої ранку. Коли ж вилітали, то нам казали, що все по плану. Спочатку вони нам говорили, що ми в 14 годині летимо додому, потім в 14:30, а потім в 15 годині летимо. Ми відразу по прильоту в Київ мали летіти в Рівне. Але нам спочатку сказали проходити паспортний контроль. Пройшли паспортний контроль. Багаж не видають. Тепер нам кажуть: "Ідіть отримуйте багаж", прийшли - багажу немає, потім кажуть: "Ідіть реєструйтеся", ідемо реєструватися, знову кажуть іти за багажом. Багаж треба розмитнити. І так нас ганяють туди-сюди. Зараз сидимо холодні, голодні і чекаємо, коли мине ця плутанина. В аеропорту знаходиться окрім дорослих двомісячна дитинка, моїй дитині 2,4 років, є малюк шестимісячний , - розповідає про проблему рівнянка Ірина.

Вона додає, що Рівненський аеропорт про ситуацію знає.

- Там теж сидять і чекають люди, які цим літаком мають летіти в Єгипет на відпочинок. Злітна смуга готова, чекають на це все. Проблема не в тому, що Рівненський аеропорт не зміг зустріти літак, а в тому, що авіакомпанія літак направила в Київ. Бо сьогодні в Рівному сіло 2 літаки. Ми летіли, а долітаючи до Молдови, змінили курс і полетіли в Київ замість Рівного. Про це нам повідомили за 20 хвилин до приземлення. Тут всім все одно на це. Ми б вже і сіли на таксі і їхали б на Рівне, але нам багаж не видають. Дуже важко зрозуміти в чому основна проблема, якщо чесно, - бідкається жінка.

Вона розповідає, що і в Єгипет туристи летіли теж з пригодами: "Ми мали з Рівного прямо в Єгипет летіти, але нас відправили на "Жуляни". Вони нас везли туди автобусом, але ми з малою дитиною, то вирішили поїхати на таксі за свій рахунок". А вже з київського аеропорту вилітали в Єгипет".

До слова, така ситуація з посадкою на київському летовищі літака, що прямував із Єгпиту, повторюється вже вдруге.

Анастасія БОДНАРСЬКА

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...