Жив не гірше Януковича: у Боровика знайшли золото, дорогі годинники та мішки бурштину (+фото)

04.07.2016, 23:12      Переглядів: 15262

У затриманого за підозрою в організації злочинного угрупування з незаконного видобутку бурштину Андрія Боровика знайшли зливки золота, дорогі годинники та мішки бурштину.

Щоб вручити підозру заступнику облпрокурора, у Рівне сьогодні приїхали генпрокурор Юрій Луценко, глава СБУ Василь Грицак та військовий прокурор Анатолій Матіос. 

ОФІЦІЙНО: БОРОВИКА ЗАТРИМАЛИ, КОВАЛЬЧУКА ВІДСТОРОНИЛИ

Окрім цього у причетності до схеми підозрюють 32 особи. На Рівненщині нині відбуваються масові обшуки причетних осіб - серед них працівники прокуратури, поліції (нинішні та колишні), а також кримінальні авторитети. За словами Юрія Луценка, в області одночасно працюють понад 300 оперів.

Відео як Андрія Боровика виводять з приміщення обласної прокуратури. Перед цим йому стало погано

Як заявив міністр МВС Арсен Аваков, оперативна розробка проходила кілька тижнів. Перші результати обшуків показали у помешканні заступника облпрокурора зливки золота, колекцію дорогих годинників - на понад 100 тис. доларів, мішки бурштину та готівку. 

- Злочинна схема ділилася на дві частини - це контрольоване добування бурштину, коли старателі відраховували дань представникам із адміністративної вертикалі. Це великі гроші. Ми обраховуємо їх у мільйонах доларів. Друга схема - це маніпуляції з місцем зберігання вилученого бурштину, - сказав Аваков у прямому ефірі 112.

Фото зі сторінки у Фейсбук Юрія Луценка

Очевидно, міністр мав на увазі приміщення на Соборній 10А, де сьогодні проводили обшук. Про це приміщення раніше писали ЗМІ. Звідти начебто зникло 700 кілограм бурштину. А перед цим не пускали співробітників СБУ. 

На брифінгу генпрокурор Луценко заявив, що до злочинного угрупування залучені працівники МВС, прокуратури, місцевого самоврядування. На цей момент затримали чотири особи. 

- Це ліквідація одного із крупних мафіозних утворень, - додав Луценко. 

Фото з Фейсбук сторінки Юрія Луценка

Анатолій Матіос зазначив, що затриманих транспортують у місто Київ. Мовляв, Міністерство внутрішніх справ для цих потреб виділило спецтранспорт. 

А Василь Грицак додав, що розробку злочинців почали вести за кілька місяців до затримань: "Коли напрацювали достатню кількість доказової бази, було зареєстроване кримінальне провадження, в рамках якого відбувалося документування злочинних дій", - каже він. 

Обшуки, за його словами, ще триватимуть. Юрій Луценко також заявив, що керівний склад прокуратури в Рівненській області буде "тотально новий". Можливо, призначать людину не з Рівненської області. Нинішнього прокурора області Анатолія Ковальчука відсторонили від посади, ймовірно, його звільнять. 

 - Те, що ми виявили при обшуках у заступника прокурора, свідчить, що жив він дуже не бідно. Із тієї колекції годинників, які виявили у його помешканні, якщо це справжні, то рівень життя його приблизно такий, як втікачів групи Януковича за кордон, - підкреслив Луценко під час включення 112

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...