Рівненський "Верес" вдруге розгромив "Барсу"

Фото ілюстративне

До Рівного НК "Верес" повертається з трьома набраними очками, розгромно вигравши на виїзді.

Команда Народного Клубу "Верес" здобула свою четверту поспіль і чотирнадцяту у чемпіонаті загалом перемогу. У Сумах рівняни здолали "Барсу" і принаймні на добу (поки свій матч не зіграє "Скала") повернулися на другу позицію у турнірній таблиці Другої ліги.

Перший тайм виїзної гри проти сумської «Барси» пройшов під диктовку рівнян. На 30-й хвилині небезпечно пробивав Богдан Скоцький, а на 41-й – Борис Орловський. Досягнули бажаного рівняни на 42-й хвилині. Олексій Зозуля вкинув аут з лівого флангу, Олександр Лакуста виграв боротьбу у захисників, а Ростислав Волошинович поклав м`яча точно у дальній кут – 1:0.

Втім, майже одразу після відпочинку господарі зусиллями Віктора Коровікова відігрались – 1:1.

Нічия на табло трималась недовго, на 62-й хвилині пас у розріз від Волошиновича замкнув Антон Яременко, елегантно перекинувши Старченка – 2:1.

Зняв напругу у грі на 75-й хвилині Борис Орловський, який ударом метрів з тридцяти п`яти, знову ж таки після передачі Волошиновича, заскочив зненацька голкіпера «Барси» - 3:1.

Крапку у матчі на 89-й хвилині поставив Антон Яременко, для якого це був вже 6-й гол у 7-ми матчах за НК "Верес".

Нагадаємо, у матчі першого кола між цими командами був зафіксований рахунок 3:0 на користь господарів: Детальніше тут: У РІВНОМУ «ВЕРЕС» РОЗГРОМИВ «БАРСУ» (+ВІДЕО ГОЛІВ)

ФЦ «Барса» (Суми) – НК «Верес» (Рівне) – 1:4 (0:1). Суми, стадіон ФЦ «Барса», 6 травня 2016 р. Голи: Коровіков (48) - Волошинович (42), Яременко (62, 89), Орловський (75).

Попередження: Ярошенко (60), Сокол (77) - Орловський (33).

Арбітр - Владислав Дорош (Київ), асистенти - Володимир Коротін (Київ) та Роман Соботюк (Житомир), четвертий арбітр Ігор Сташук (Чернігів), спостерігач арбітражу - Володимир Александренко (Вінниця).

ФЦ «Барса»: Старченко, Сокол, Зрібняк, Стеценко, Сіробаба (Опаренко, 76) , Моісєєв (Биков, 47), Чернецький, Горват (Жоров, 64), Макаров, Ярошенко, Коровіков. Запасні: Тарасенко, Малєй, Бабинін, Старченко, Бур`ян.

Головний тренер – Андрій Кононенко.

НК «Верес»: Семено, Пінчук, Ткачов, Логінов, Зозуля, Скоцький (Луканюк, 55), Малиш (Лиховидько, 82), Орловський, Волошинович, Лакуста (Спичка, 78), Яременко. Запасні: Юрчук, Панфілов, Притиковський, Таргоній.