Думановський був сам (фото)

23.03.2016, 15:56      Переглядів: 1939

Чергове судове засідання щодо позову колишнього дитячого хірурга Костянтина Думановського, на чергуванні якого померла дитина, було перенесено. Суддя Наталія Діонісьєва зачитала письмове клопотання адвоката позивача Людмили Конончук про її відсутність через незадовільний стан здоров’я.

Читайте також:  АДВОКАТ НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ВТРУЧАЛИСЯ В ІНТИМНЕ ЖИТТЯ ДУМАНОВСЬКОГО

Інтереси ж Костянтина Думановського представляє його батько – Георгій Думановський, колишній головний лікар Рівненської дитячої обласної лікарні. Думановський-молодший, на чергуванні якого помер 5-річний Микола Антонюк, вимагає поновлення на роботі, виплату моральної компенсації та виплату коштів за час вимушеного прогулу.

У середу, 23 березня Георгій Думановський, як завжди, тримався осторонь від людей. Він ні з ким не хотів спілкуватися. Окрім цього на одному із засідань адвокат Людмила Конончук завзято вимагала створити бар’єр між позивачами та присутніми. Про це читайте тут: БАР’ЄР МІЖ ЛЮДЬМИ ТА ДУМАНОВСЬКИМ: ЯК ПОЗИВАЧІ ВІДБИВАЛИСЯ ВІД ЖУРНАЛІСТІВ (ВІДЕО)

На початку засідання суддя Наталія Діонісьєва запитала у тата Костянтина Думановського, чи зможе він захищати інтереси сина. Позивач відповів, що за фахом лікар і не має юридичної освіти.

Представники відповідача наполягали на продовженні розгляду справи без присутності адвоката Конончук. На їхню думку, справа і так затягується, адже позивачі витребовують додаткові матеріали АДВОКАТ ДУМАНОВСЬКИХ ТИСНЕ НА СУД, - СТОРОНА ВІДПОВІДАЧА

Проте суддя Наталія Діонісьєва задовольнила клопотання адвоката Конончук щодо перенесення засідання на 29 березня, 14-ту годину. 

Фото Богдан Слонець

Нагадаємо, активісти та рідні померлого хлопчика звинувачують Костянтина Думановського у службовій недбалості, яка призвела до трагедії. Активісти кажуть, що лікар спав під час того, як дитина помирала. За словами бабусі хлопчика Ганни Степанюк, Миколка просив води, але Думановський заборонив давати пити, призначивши колоти ношпу та обтирати оцтом.

Скандальний лікар винним себе не вважає.

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні