Драганчук після погроз: «Жінки ще більше почали поважати»

17.03.2016, 11:13      Переглядів: 1783

Першому заступнику голови Рівненської обласної ради останні дні йшли погрози від невідомих. Микола Драганчук розповідає, що дзвонили з невстановлених номерів серед ночі та вимагали звільнити гуртожиток, в якому він провів декілька ночей.

Він підтверджує, що ночував кілька ночей в гуртожитку обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Однак, в останні дні знаходитися, мовляв, там стало нестерпно. Опісля на інформаційних ресурсах, близьких до «Радикальної партії», почали розміщувати дискредитуючі стосовно нього матеріали про те, що посадовець начебто водив в гуртожиток дівчат "у вульгарному одязі" і тому його було виселено. 

 

 

- Я вже звик до цього бруду, - зауважує Микола Драганчук. – Розпочалося це під час місцевих виборів Вже тоді активно мусувалися чутки про те, що я нібито отримав премію у 100 тисяч. Це все робили мої опоненти. Погрози лунали неодноразово. Так само завтра можуть написати, що я агент ФСБ, або щось інше. Я готовий до таких вкидів. Тому, мабуть, до суду подавати не буду. Знаю, чий це сайт, кому він належить, і чиє замовлення виконує. Але разом з тим, я дякую їм за такий піар. Слава Богу, жінки ще більше почали мене поважати.

Читайте також:  У РІВНОМУ ЗАЛЯКУЮТЬ ВИСОКОПОСАДОВЦЯ

Микола Драганчук додає, що погрози почалися відразу після дня голосування за відставку «радикала» Володимира Ковальчука з посади голови обласної ради. В одну ніч в період з 12-ої по 3-ту ночі, за його словами, дзвонили декілька разів. Наступного дня дзвінки продовжилися.

- Вимагали виселитися з гуртожитку, бо будемо, казали, робити екзекуцію і палити. Тому я забрався звідти. І це сталося не за аморальну поведінку. Вирішив забрати речі, бо погрожували фізичною розправою, - пояснює перший заступник голови облради. - …Навіть був якось дзвінок на роботу, чому я не забрав ключа. Тобто знали такі деталі. Вахтерам сказав, що їду у відрядження. Але цим мене не залякати. Вони лише собі псують репутацію. А для мене – це піар. В мене також була зустріч з представниками «Радикальної партії», на якій вони мене переконували що я вчинив неправильно, продовживши сесію. Я кажу, чому мене засуджувати, якщо я діяв в межах чинного регламенту. Ковальчук мав би передати вести сесію, а не покидати її.

Читайте також:  КУЧЕРУК: ПОМІНЯВСЯ ГОЛОВА ОБЛРАДИ - ТЕЖ МЕНІ ПОДІЯ

- Вважаю, що в даному випадку суд встановить істину – чи я зробив правильно, чи ні. Зрозуміло, що люди чіпляються за крісло. Але я цього робити наміру не маю, - резюмував Драганчук. 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...