Вибори 2015   - Проект

У Рівному у міській виборчій комісії остаточний підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за міського голову вже добіг кінця.

У міській виборчій комісії опрацьовано наразі протоколи із 45 дільниць Рівного.

Портал "ЧаРівне.інфо" дізнався, на якій дільниці Рівного з-поміж інших проголосувало найбільше виборців сьогодні.

Було це на спеціальній дільниці №560996.

Свої дані щодо явки на виборах до міськвиборчкому вже подали усі 106 дільниць Рівного.

У соцмережі "Фейсбук" поширили фото деяких зіпсутих бюлетенів, на яких виборці запропонували свій варіант кандидата в мери Рівного.

Журналісти порталу "ЧаРівне.інфо" відвідали спеціальну дільницю №560998 у Рівному, яка розташована у Обласному перинатальному центрі

Щойно оголосили результати єдиного у Рівному екзит-полу.

Станом на 16 год. явка виборців у Рівному становить 23,6%.

За 8 годин роботи дільниці тут проголосувало всього 2 студенти з-поміж двох гуртожитків НУВГП, які входять до цієї ДВК.

На одній із дільниць Рівного, де нині проходить повторне голосування з виборів міського голови Рівного, за кілька днів до голосування значно збільшилась кількість виборців.

Аби допомогти рівнянам остаточно визначитися зі своїми симпатіями, Громадський рух «Чесно» опублікував дані декларацій двох претендентів на головне крісло міста.

Поради новообраним сільським / селищним головам Рівненщини.

29 жовтня відбулося судове засідання Березнівського районного суду за позовом кандидата на посаду Балашівського сільського голови Грицик Уляни.

Публікуємо повний список усіх 64 депутатів новообраної обласної ради згідно з відсотковим рейтингом партій на виборах та, відповідно, внутрішньопартійним рейтингом кандидатів в депутати.

Портал «ЧаРівне.інфо» першим публікує офіційний повний список усіх депутатів новообраної Рівнеради.

Аграрна партія України таки залишилася "за бортом" усього "за волосину" від мети - їй не вистачило якихось 36 голосів, а це 0,01%.

Чому більшість рівнян не виявили бажання взяти участь у голосуванні, дізнавалися журналісти порталу «ЧаРівне.інфо».

Кандидатка на посаду очільника міста Ольга Молінська подала судовий позов на свого опонента на цьогорічних виборах Миколу Карапетяна, який є чинним головою і обіймає цю посаду вже 15 років поспіль.

У Рівному у обласній виборчій комісії вже порахували усі 100% голосів. Члени ОВК опрацювали усі протоколи з усіх 64 округів Рівненської області.

Юрист Ярослав Калька на своїй сторінці у "Фейсбук" оприлюднив майже офіційний список прохідних депутатів до Гощанської районної ради.

Члени обласного ТВК вже опрацювали дані 57 округів області з 64, тобто 69,06% протоколів.

Вибори у Радивилові можуть визнати недійсними.

Вже опрацювали 15,63% протоколів, а це - результати з 10 округів Рівненщини.

У міській виборчій комісії Рівного вже опрацювали 100% протоколів. Зібрано дані з усіх 106 дільниць міста.

Портал «ЧаРівне.інфо» зв’язався з провідним німецьким політологом, який досліджує питання України, Андреасом Умландом, аби він проаналізував такі результати місцевих виборів-2015 та спробував спрогнозувати наслідки таких результатів для України та, зокрема, для Рівного і Рівненщини.

У Рівненській області за перебігом виборів слідкували 30 іноземних офіційних спостерігачів із 13 країн світу.

До другу туру виборів міського голови Рівного проходять чинний мер, самовисуванець Володимир Хомко (38,9%) та голова ГО «Рівненський громадський контроль», висууванець від партії «ВО «Громадський контроль» Дмитро Якимець (18,5%).

Опрацювали протоколи зі 105 дільниць міста.

Підбиваючи підсумки цьогорічних виборів, ВГО «Комітет виборців України» провів моніторинг фінансування виборчої кампанії кандидатів на посаду міського голову.

У обласній виборчій комісії опрацювали дані 7 з 64 округів.

Цьогорічні вибори на Рівненщині пройшли без суттєвих порушень, які б перешкоджали виборчому процесу.