новини проекту

У Рівному започаткували курси невідкладної допомоги для матусь

22.10.2018, 13:54      Переглядів: 1455

У дитячій клініці "БейбіДок"  разом з учасницями проекту для вагітних "Пузата мама" започаткували перші заняття з невідкладної допомоги діткам.

Практикуючі та досвідчені лікарі Павло Сілковський та Олександр Сілковський розповіли, що робити:  при високій температурі у немовлят та діток старшого віку; що ж таке "висока температура" та у яких випадках її слід збивати; як лікувати кашель; коли варто користуватись небулайзерами; як підтримувати удома комфортну для малюків температуру та ін.

На першій лекції лікарі звертали увагу на те, що робити в разі непередбачуваної ситуації, як допомогти дитині , як уникнути паніки та правильно покликати професійну допомогу.

Як розповідає головний лікар "БейбіДоку" Юрій Поліщук, такі зустрічі, лекції  з батьками  у закладі будуть проводитись регулярно.

- Це надзвичайно важлива річ, адже саме від дій найближчих для малюка людей - мами і тата , часто залежить життя дитини в ситуації, коли медик ще не поряд.Тому заняття по невідкладній допомозі ми будемо проводити на постійній основі. - наголошує лікар.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

comments powered by Disqus