новини проекту

Вагітні займаються йогою у студії «Yoga Point» (фото)

24.09.2018, 09:09      Переглядів: 490

фото Юлії Петренко

У Рівному учасниці проекту "Пузата мама-2018" відвідали заняття Mommy Yoga або ж йоги для вагітних у Yoga Point - першому йога-просторі у Рівному.

Спеціальний комплекс вправ, адаптований для виконання вагітними жінками домоміг матусям розслабитись та відчути потреби власного тіла.

За словами засновниці першої у Рівному йога-студії «Yoga Point»,тренера із йоги, реабілітолога, остеопаата Олександри Коблової, обидва стани: вагітність і практика йоги дуже схожі між собою.

- Вагітність – це не лише особливий період , а й стан  цілковитого повернення до своєї жіночої природи, стан творчості та звернення уваги всередину.А йога – це практика, яка повертає нас до себе, до нашої справжньої природи, занурює у внутрішній світ.- пояснює тренер.

 

Важливо відзначити, що завдяки йозі, можна швидко освоїти техніку дихання, яка допоможе розслабитися під час пологів та навчитись підлаштовувати розум під потреби тіла (керування своїм емоційним станом).

 

Практика йоги не обмежується лише періодом вагітності. Її інструменти є дуже потужними у післяпологовій реабілітації і сприяють швидшому відновленню мами та полегшенню адаптації до нових умов життя.

А ще заняття допоможуть:

  • Полегшенню чи повному зникнення болю у спині;
  • Попередженню та зменшенню набряків (практично невід’ємних супутників вагітності);
  • М’якої підтримки тонусу тіла, бадьорості та наповненості силами.
  • Підвищенню психологічної адаптивності:
  • Відчуття згоди із собою та оточуючим світом, спокій та рівновага;
  • Вміння справлятися із перепадами настрою та негативними емоціями, відволіктися від усього зайвого та неважливого і налаштуватися на ще тісніший зв’язок із дитиною;
  • Відчуття процесу вагітності та уміння легко погодитися з ним.
  • У процесі занять з’являються необхідні під час пологів навички:
  • Контроль дихання, свідома зміна його за потребою;
  • Краще відчуття власного тіла та можливість більш тонкого керування ним.

Йога для вагітних, і післяпологова реабілітація під наглядом досвідчених реабілітологів та йога-практиків проводиться у Yoga Point. 

 

 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus