новини проекту

Казкотерапія для мам:у Рівному вагітним читали медитативні казки

22.09.2018, 19:05      Переглядів: 981

У Рівному у Центрі розвитку дитини "Умка" відбулась казкотерапія для вагітних, яку проводила психолог, гештальттерапевт, казкотерапевт Аліна Бочковська.

Казкотерапія – це психотерапевтична робота з використанням казок.Це найдавніший в людській цивілізації метод практичної психології і один з наймолодших в сучасній науковій практиці.

Під час зустрічі вагітні проходили діагностичне казкове інтерв’ю, де мали можливість потрапити у казкову країну, побути чарівницями і розширити само сприйняття.

- Для мене така річ, як казкотерапія- це певне відкриття. Раніш думала, що казкотерапая - це щось виключно для дітей. Натомість, я дізналась що так можна певним чином усвідомити свій внутрішній світ, особистісні цінності, навіть підтримати мотивацію, - розповідає вагітна Тетяна Поліщук.

Також вагітні познайомилися з видами казок. Вони бувають: художні, психокорекційні, психотерапевтичні, медитативні та дидактичні. Особливу увагу ми приділили медитативним казкам для вагітних, які націлені на розслаблення. Дію одної з них вагітні спробували на собі. А ще їх можна читати дітям перед сном, щоб полегшити процес засинання.

Вагітні дізналися, які казки читати дітям різного віку, щоб їм було цікаво та які казки допомагають справитися з різними труднощами поведінки дітей.

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus