новини проекту

У Рівному вагітним створюють зліпки животиків (фото)

21.09.2018, 12:14      Переглядів: 784

 У Рівному для майбутніх матусь вигадали чудернацьку ідею - зліпок животика.

Впродовж кількох днів у парку сімейного відпочинку «SkyUP» з вагітними- учасницями проекту " Пузата мама" працюватимуть майсти фейс-арт студії "Щасливе дитинство". У їх руках зліпки перетворяться на стправжні шедеври.

 

Зліпок виготовляється з гіпсу, після того, як засохне його оздоблюють.

 

Також зліпок стане у нагоді для фотографування немовлят. Його можна використовувати як животик-люльку.  Виходять дуже світлі і емоційні знімки.

 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus