новини проекту

У Рівному вагітні готуються до пологів у басейні "АкваРаю"

03.05.2018, 19:27      Переглядів: 917

 У Рівному проект для вагітних «Пузата мама-2018» продовжує пропагувати активне  та корисне дозвілля для майбутніх матусь. Цього разу учасниці відвідали заняття з аквааеробіки у Центрі Здоров`я та Краси «АкваРай».

Виконуючи певні вправи на аквааеробіки, жінка може давати навантаження певних частин тіла, а також готує свій організм до пологів. До того ж, від таких занять можна отримати масу позитивних емоцій.

За словами інструкторів занурення майбутньої матусі під воду, вдих при виринанні, а потім видих у воду - все це відмінний тренінг перед майбутніми пологами.

-  Заняття в басейні допомагають майбутнім мамам зрозуміти себе, своє тіло та свою дитину. Вода виводить на поверхню усі страхи та невпевненість щодо майбутніх пологів, вона як найкращий психотерапевт, допомагає краще відчути дитину та зрозуміти свої потреби у вагітності та пологах, - розповідає тренер з акваеробіки для вагітних ГО "Мама, тато, я" Катерина Ярославська Техніка дихання, робота в парі "мати-дитина", пропливання родового каналу, вправи на розслаблення, спілкування з дитиною у воді - все це дозволяє з упевненістю говорити, що здорова вагітність та природні пологи народжуються в басейні. А правильна затримка дихання та грамотна поведінка знадобиться породіллям під час переймів і пологів.

 

 Впродовж заняття відбулась і тематична фотосесія учасниць від фотографа Юлії Петренко.

 Басейн, де проходять заняття, має зручну аквазону. Також басейн оснащений сучасною системою фільтрації та очистки води, що не створює жодних проблем зі шкірою.

У нашому басейні безпечна та гіпоалергенна вода, яка знезаражується природно завдяки найсучаснішій і найефективнішій багаторівневій системі очистки, - пояснює адміністратор Центру здоров’я та краси "Аква Рай" Ірина Бікус. - Спочатку вода циркулює крізь піщані фільтри та соляний розчин, а потім відбувається знезараження ультрафіолетовими лампами. Завершує нетоксичну дезінфекцію технологія E-CLEAR, яка працює завдяки активному кисню. Саме тому водна гімнастика для вагітних у басейні «Аква Раю» безпечна та корисна.

Майбутні мами під час занять плавали та пірнали, зміцнювали м’язи та «розвантажували» спини, виконували оздоровчу гімнастику та дихальні вправи. 

 Більше новин проекту шукайте у спецрубриці «ПУЗАТА МАМА» на порталі «ЧаРівне.інфо».

  • Нагадаємо, Центр "Мама, татом​, я" проводить курси підготовки до успішних пологів, допомагає налагодити лактацію та вирішити проблеми грудного вигодовування, розвиває діток на заняттях від 1 до 7 років.
  • Центр "Мама, тато, я" також запрошує мам та немовлят на заняття плаванням з 1 місяця до 4 років в басейні "Акварай". Дізнатися подробиці та записатися в групу можна за тел.0677108504 Ярославська Катерина.
     

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus