новини проекту

У Рівному вагітні активно займаються аквааеробікою (фото)

24.04.2018, 15:45      Переглядів: 871

Фахівці придумали низку спеціальних вправ як у тренажерному залі, так і у басейні, які допомагають вагітним краще почуватися, бути здоровими та доставляти насолоду не лише собі, а й своїм малюкам у животиках.

Тож, учасниці проекту для вагітних "Пузата мама-2018" відвідують заняття аквафітнесу.Це один із різновидів гімнастики серед вагітних.  Водночас, такі заняття одні з найкомфортніших та найбезпечніших видів фізичної активності, яким може займатися кожна майбутня мама.

Частина занять проходить у басейні розважально-оздорочого комплексу “Підкова”. А проводить їх сертифікований тренер з Родинного центру «Сімейка». Сертифікований інстуктор Марина Попова-Веремчук розповідає, що під час занять вагітні вчаться розслаблятися і краще відчувати своє тіло.

- Особливість наших занять полягає в тому, що вони тематичні. Їх навіть правильніше назвати не аквааеробікою для вагітних, а аквапідготовкою до пологів. Кожного заняття майбутні мами, окрім обов`язкового набору вправ, здобувають і відпрацьовують навички, які точно знадобляться у пологах або допоможуть з комфортом проживати вагітність. Кожне з занять допоможе краще відчувати м`язи, задіяні в пологах та подолати переживання, що викликані очікуванням і народженням малятка.

Як завжди вагітних у РОК «Підкова» чекає ретельно очищена не хлорована вода, яку для комфорту майбутніх мам і малят, які займаються в басейні, додатково підігрівають. А приємним бонусом-розслабленням є гідромасажери. 

Басейн, де проходять заняття, має зручну аквазону, в якій розташовано два водоспади для легких масажів, донний гейзер та два вбудованих стінових противотока. Також басейн оснащений сучасною системою фільтрації та очистки води іонами срібла, що не створює жодних проблем зі шкірою.

 - Ми вже багато років поспіль є постійними партнерами крнкурсу "Пузата мама". Для нас цей проект є соціально важливим, адже він популяризує материнство та сімейні цінності. Учасниці проекту сміливо доводять усім, що бути вагітною – це зовсім не перешкода для активного життя, чим також і стимулюють до народження діток і тих жінок, які ще не наважилися стати мамою. Відтак, ми з люб’язністю надаємо для наших вагітних басейн для проведення аквааеробіки, адже знаємо, що під час вагітності в міру активні фізичні навантаження позитивно впливають на стан здоров`я не лише матері, але й дитини, - зазначила головний адміністратор басейну РОК "Підкова" Алла Міркова.

Майбутні мами плавали та пірнали, зміцнювали м’язи та «розвантажували» спини, виконували оздоровчу гімнастику та дихальні вправи. Та найбільше вагітним сподобалися вправи для розслаблення, які дозволили відчути неймовірну легкість та невагомість власного тіла.

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у: 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

фото КАТЯ ТАРАСЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus