новини проекту

Комфорт для мам і малюків: вагітні відвідали Рівненський перинатальний центр

20.04.2018, 16:12      Переглядів: 902

Фіналістки цьогорічного конкурсу «Пузата мама -2018» відвідали Рівненський обласний перинатальний центр.

Медичні працівники закладу показали майбутнім мамам, де з`являються на світ маленькі мешканці Рівного та області. 

Візит вагітних до пологового відбувався під керівництвом заступника головного лікаря з неонатології Галини Ковальової.

Зауважимо, наразі обласному перинатальному центрі створено повний цикл надання медичної допомоги вагітним жінкам, жінкам під час пологів, породіллям і новонародженим від моменту зачаття дитини і до її виписки.

- Одним із першочергових завдань закладу є виходжування передчасно народжених малюків з дуже маленькою вагою тіла, - розповідає неонатолог Галина Ковальова. - Ми маємо дев’ять індивідуальних пологових залів, а післяпологове відділення  розраховане на сумісне перебування матері і дитини. Більшість палат у закладі – одно- та двомісні, оснащені телевізорами, холодильниками, туалетами, душовими кабінами, де здійснюється круглодобово подача гарячої і холодної води. 

Наразі, за словами медиків Рівненський обласний перинатальний центр  має 123 ліжко- місць. Однак,  лікарі наголошують, що не всі бажаючі можуть тут народжувати. Для цього мають бути певні медичні показники стану здоров`я вагітної, плоду та новонародженої дитини.

 

 

Майбутнім мамам показали пологові зали, палати сумісного перебування, реанімаційне відділення та розповіли про найважливіші моменти,  які варто пам`ятати під час народження малюка.

Сучасні пологові зали 

Палати сумісного перебування матері та дитини 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus