новини проекту

У Рівному для вагітних влаштували казкотерапію

12.04.2018, 17:43      Переглядів: 1148

 У Рівному у Центрі розвитку дитини "Умка" відбулись зустрічі з вагітними, яку проводила психолог, гештальттерапевт, казкотерапевт Аліна Бочковська.

Під час лекції «Щаслива мама – щаслива дитина» учасниці «Пузатої мами» знайомилися з казкотерапією і її можливостями.

Казкотерапія – це психотерапевтична робота з використанням казок. Вона має три функції: діагностичну, терапевтичну та прогностичну.

- Ми писали і працювали з діагностичною казкою, де кожна учасниця змогла прослідкувати свій життєвий сценарій, що дуже важливо, адже він формується в дитини до 7 років, і великий вплив на те який він буде (буденний, щасливий чи драматичний), мають батьки.- розповідає психолог.- Також кожна жінка мала можливість побувати в ролі казкового героя і поспілкуватися з іншими персонажами казок.

На лекції «Стосунки мами і дитини», пузатики дізналися про важливість емоційного зв’язку між мамою (та іншими значимими дорослими) і дитиною, як спілкуватися з дитиною до року, розвивати її, чому діти плачуть, психоемоційний розвиток дитини, що таке «коло турботи» та як на основі прив’язаністі формується базова довіра до світу.

- Кожному важливо розуміти, що таке позитивне віддзеркалення і як воно впливає на самооцінку дитини, кризу першого року життя. Тож, після лекції учасниці зрозуміли наскільки важливий психологічний стан матері в цей час.- наголосила Аліна Бочковська.

 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus