новини проекту

"Пузата мама-2018" завітала у "Всезнайко"

30.03.2018, 17:42      Переглядів: 643

  У  магазин розвиваючих іграшок та книг "Всезнайко" завітали рівненські вагітні - учасниці проекту "Пузата Мама 2018".

Разом з консультантами магазину майбутні мами спілкувалися на тему свідомого батьківства, розвиваючих іграшок, методик розвитку та різних цікавинок для дозвілля дітей та батьків.

 

- Були в Мені дуже сподабалось у "Всезнайку". тут багато якісних та цікавих іграшок. Дівчата-консультанти дуже привітні. Приємно, що ми, пузатики  виграли призи, а заодно я  й своєму синочку грашку придбала. Таку в Рівному я досі не бачила, ще й зі знижкою.- розповідає учасниця проекту Аліна Верташова. 

  Більше новин проекту -  у рубриці ПУЗАТА МАМА

Попереду на учасниць проекту чекають професійні фотосесії, тренінги, заняття з аквааеробіки, фітнес для вагітних, вечірка вагітних  в честь майбутньої мами і її малюка та, власне, фінал конкурсу - феєричне шоу, де усі учасниці "Пузатої мами-2018" вийдуть на справжній подіум разом зі своїми чоловіками. 

Окрім цього, заняття по підготовці до пологів та грудному вигодовуванню учасниці "Пузатої мами" зможуть відвідати у:

 

Консультанти по грудному вигодуванню від професійної доули "Яммі Маммі", психолог Олена Ярмолюк та фітотерапевт Оксана Данилова, фахівці Сімейного банку пуповинної  крові "Гемафонд" нададуть корисну інформацію для майбутніх мам. 

Окрім того, фітнес заняття для вагітних пройдуть у фітнес-клубі "Манхеттен" та Студії йоги "Yoga Point"аквааеробіка  у басейні розважально-оздоровчого комплексу "Підкова" та "АкваРаю." 

  

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

comments powered by Disqus